Oferty

Nie uwierzysz, jak tani jest teraz iPhone 11

Jeśli potrzebujesz nowego iPhone’a z ograniczonym budżetem, mamy dla Ciebie ofertę. The 64 GB iPhone 11 jest teraz dostępny za jedyne 23 GBP miesięcznie z zerowymi kosztami początkowymi.

Ta konkretna oferta pochodzi z Three za pośrednictwem Mobile Phones Direct. Nie tylko dostaniesz telefon, ale także nieograniczoną ilość danych, minut i SMS-ów za jedyne 23 GBP miesięcznie.

Umowa obowiązuje łącznie przez 24 miesiące, co oznacza, że ​​w ciągu dwóch lat zapłacisz łącznie 552 GBP. Biorąc pod uwagę, że iPhone 11 został wprowadzony na rynek za 729 GBP, jest to rabat w wysokości 177 GBP, zanim nawet uwzględni się nieograniczoną liczbę danych i SMS-ów na tym smartfonie obsługującym 5G.

iPhone 11 to dodatek do linii iPhone’ów Apple z 2019 roku. Telefon jest zasilany przez firmowy chip A13 Bionic i obsługuje najnowszą wersję iOS, iOS 16.

Kup iPhone'a 11 z nieograniczoną ilością danych, minut i SMS-ów za 23 GBP miesięcznie

Kup iPhone’a 11 z nieograniczoną ilością danych, minut i SMS-ów za 23 GBP miesięcznie

Szukasz nowego telefonu Apple z ograniczonym budżetem? IPhone 11 spadł do zaledwie 23 funtów miesięcznie z nieograniczoną liczbą danych, minut i SMS-ów w Three.

  • Telefony komórkowe bezpośrednie
  • Brak kosztów wstępnych
  • 23 GBP / miesiąc

Zobacz ofertę

Telefon ma 6,1-calowy wyświetlacz Liquid Retina HD ze współczynnikiem kontrastu 1400: 1 i obsługą Apple True Tone.

IPhone 11 jest wyposażony w 12-megapikselowy podwójny aparat, który składa się z szerokich i ultraszerokich czujników. Jest również wyposażony w funkcje aparatu sterowane programowo, takie jak tryb portretowy, tryb nocny i Deep Fusion, które poprawiają jakość zdjęć robionych w warunkach słabego oświetlenia.

Aparat zapewnia nagrywanie w rozdzielczości 4K z prędkością do 60 kl./s, a 12-megapikselowy aparat do selfie obsługuje tryb portretowy, przechwytywanie wideo 4K i Face ID, aby odblokować telefon bez wpisywania hasła.

Otrzymasz również trzy miesiące Apple TV+, Apple News+, Apple Fitness+ i Apple Arcade całkowicie bezpłatnie.

„Apple zobaczyło, czego większość ludzi chce od iPhone’a 11. Jeśli nie jesteś kompletnym frajerem wyświetlacza OLED lub szczególnie chcesz teleobiektywu z zoomem, niewiele tracisz, nie kupując modelu Pro . Zwłaszcza, gdy weźmiesz pod uwagę ponad 300 GBP / 300 USD oszczędności”, napisał redaktor Max Parker w naszej recenzji.

„Jeśli pochodzisz z iPhone’a XR, możesz poczekać rok i zobaczyć, co przyniesie iPhone 2020. Jeśli jednak aktualizujesz starszego iPhone’a, od razu zauważysz szeroki wachlarz ulepszeń aparatu, żywotności baterii i ogólnego wyglądu”.

Oczywiście ta recenzja została napisana, gdy telefon pojawił się po raz pierwszy w 2019 roku i od tego czasu został zastąpiony przez nowsze generacje, w tym najnowszy iPhone 14. Jednak dla tych, którzy przechodzą ze starszego modelu lub chcą tanio kupić iPhone’a, pozostaje to fantastyczna oferta, której nie chcesz przegapić.

Przejdź do Mobile Phones Direct już dziś, aby odebrać iPhone’a 11 bez żadnych kosztów z góry i bez limitu danych, minut i SMS-ów za jedyne 23 GBP miesięcznie.

Back to top button