Oferty

Najlepsze trzy oferty 2023 r.: Uzyskaj nieograniczone oferty danych tylko na kartę SIM i okazyjne łącze szerokopasmowe

Zawsze jest mnóstwo Trzech ofert do wyboru, ponieważ firma ma zwyczaj dorzucać fenomenalne gratisy i olśniewające rabaty. Tak więc, niezależnie od tego, czy chcesz zachować swój telefon i zarejestrować się w abonamencie Big Data tylko z kartą SIM, czy szukasz prostego łącza szerokopasmowego, przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw okazji.

Trójka ma też wiele zalet. Oferuje najwięcej stref 5G w całej Wielkiej Brytanii, co oznacza superdoładowane przesyłanie strumieniowe, grę z perfekcyjnym pikselem i szybkie pobieranie. Zmiana dostawcy sieci, przy jednoczesnym zachowaniu numeru, nigdy nie była łatwiejsza, a plany nieograniczonej transmisji danych nie mają ograniczeń ani limitów. Kuszące, prawda?

PRZECZYTAJ DALEJ: Najlepsze oferty dostępu szerokopasmowego w tym miesiącu


Najlepsze trzy oferty na dostęp szerokopasmowy w lipcu

1. Oferta BEST Three dotycząca łączy szerokopasmowych

To nie tylko nasz wybór trzech ofert w tym miesiącu, ale jest to jedna z najlepszych ofert szerokopasmowych: jeśli mieszkasz w obszarze 5G, zostaniesz potraktowany średnia prędkość pobierania 150 Mb/s (więcej niż wystarczająca dla domu wypełnionego urządzeniami) za jedyne 20 GBP/mies. przy dwuletniej umowie. A jeśli to nie wystarczy, pierwsze trzy miesiące otrzymasz całkowicie za darmo, oszczędzając łącznie 60 GBP. Uff!

Zobacz ofertę w Three


Najlepsze trzy oferty na umowy tylko na kartę SIM w lipcu

1. NAJLEPSZA oferta tylko z trzema kartami SIM

Dzięki tej umowie otrzymujesz ogromne 120 GB danych, nieograniczoną liczbę SMS-ów i minut, osobisty hotspot i wędrowanie po całym świecie za jedyne 12 GBP/mies w planie dwuletnim. To taryfa, która robi z konkurencji mięso mielone, ale wejdź tam szybko, ponieważ może nie potrwać długo.

Zobacz ofertę w Three


2. Najlepsze trzy karty SIM obsługują tylko NIEOGRANICZONE dane

Użytkownik dużych zbiorów danych? Zarejestruj się w nieograniczonej taryfie Three na kartę SIM za niewiarygodnie rozsądną cenę 18 zł/mc przy umowie na 2 lata. To daje ci nieograniczoną liczbę SMS-ów i minut, internet 5G bez dodatkowych kosztów, osobisty hotspot i Go Roam Around the World.

Zobacz ofertę w Three


3. Najlepsza oferta tylko z trzema kartami SIM w BUDŻECIE

Jeśli jesteś skromniejszym konsumentem danych i tylko od czasu do czasu przesyłasz strumieniowo lub grasz w gry, ta umowa Cię dopadnie 25 GB za oszałamiające 8 GBP miesięcznie na roczny kontrakt. To jedna z najbardziej hojnych ofert w tej chwili i, jak zawsze, otrzymujesz nieograniczoną liczbę minut i SMS-ów, a także osobisty hotspot i Go Roam Around the World.

Zobacz ofertę w Three


Jak więc znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty Three? W Recenzjach ekspertów dużo myślimy o polecanych przez nas ofertach i zawsze chcemy uzyskać jak najwięcej za Twoje pieniądze. Naszą pełną strategię poszukiwania okazji przedstawiliśmy w dedykowanym artykule, który można przeczytać, klikając ten link.

Back to top button