Oferty

Najlepsze oferty usług szerokopasmowych i telewizyjnych w 2023 r.: uzyskaj OGROMNE oszczędności na pakietach w lipcu

Najlepsze oferty szerokopasmowe i telewizyjne łączą przyciągającą wzrok gamę kanałów i usług przesyłania strumieniowego z połączeniem internetowym, które pozwala w pełni je wykorzystać. Co więcej, mogą również zaoszczędzić ogromne sumy pieniędzy, a wiodący dostawcy przepychają się o twoją uwagę, dorzucając ekscytujące dodatki.

Ale który jest dla Ciebie najlepszy? Rozważyliśmy plany firm takich jak BT, Sky i Virgin Media, aby sporządzić na żywo listę najbardziej przyciągających uwagę ofert, która jest stale aktualizowana. Czytaj dalej, aby znaleźć genialną ofertę na swój dom w tym miesiącu.

PRZECZYTAJ DALEJ: Najlepsze oferty dostępu szerokopasmowego w tym miesiącu


Porównaj najlepsze oferty usług szerokopasmowych i telewizyjnych w Twojej okolicy – ​​NA ŻYWO!

↺Ładowanie narzędzia do porównywania łączy szerokopasmowych i telewizji, proszę czekać…


Jak wybrać dla siebie najlepszą ofertę internetu szerokopasmowego i telewizji

Zasięg

Jeśli chodzi o uzyskanie najlepszego łącza szerokopasmowego, lokalizacja ma duże znaczenie. Szybkość i niezawodność połączeń światłowodowych i ADSL będzie zależała od jakości łącza między Tobą a najbliższą uliczną szafką oraz odległości między Twoim domem a lokalną centralą. Szybsze połączenia światłowodowe mogą być dostępne lub nie, w zależności od tego, czy w Twojej okolicy zainstalowano niezbędne okablowanie. To sprawia, że ​​sprawdzenie zasięgu jest niezbędne, ale maksymalnie uprościliśmy ten proces: po prostu wpisz swój kod pocztowy w widżecie na żywo powyżej, a zobaczysz dostępne w swoim lesie.

Długość kontraktu

Niektóre umowy na usługi szerokopasmowe nadal trwają 12 miesięcy, ale dostawcy usług internetowych coraz częściej próbują nakłonić nowych klientów do zawierania umów na 18 miesięcy lub 2 lata. To może być w porządku, jeśli jesteś zadowolony z usługi, ale jeśli chcesz przeskoczyć statek do szybszego lub tańszego dostawcy, możesz długo czekać.

Jednak przepisy Ofcom oznaczają, że możesz teraz wycofać się z umowy, jeśli twój dostawca nie zapewni obiecanej minimalnej prędkości, a większość dostawców pozwoli ci wycofać się z umowy w ciągu pierwszego miesiąca, jeśli nie otrzymasz tego, za co płacisz.

Koszty życia

Wszyscy dostawcy usług internetowych będą naliczać opłaty co miesiąc, ale jeśli porównujesz różne pakiety, mądrze jest obliczyć, ile zapłacisz łącznie w trakcie trwania umowy, w tym wszelkie opłaty instalacyjne z góry.

Jeśli szukasz nowego usługodawcy internetowego, sprawdzaj ceny aż do momentu rejestracji. Rynek jest płynny i często pojawiają się oferty, które mogą radykalnie obniżyć koszty niektórych umów lub uzyskać wyższą prędkość za tę samą cenę, co tańsza usługa.

Miej też oko na to, co dzieje się po wygaśnięciu początkowego okresu obowiązywania umowy. Niektórzy dostawcy usług internetowych podnoszą cenę po pierwszym roku lub 18 miesiącach, czasami zawyżając miesięczną opłatę. Często można to jednak negocjować, jeśli zadzwonisz do nich i powiesz, że planujesz przenieść się do innego dostawcy. Jeśli nie ustąpią z ceny, znajdź alternatywę.

Prędkości

Dostawcy usług internetowych są zobowiązani do reklamowania średnich prędkości pobierania dla swoich pakietów internetowych. Daje to dobre wyobrażenie o tym, które pakiety są szybsze od innych, ale niewiele mówi o tym, jak spójna lub niezawodna jest usługa.

To pozwala nam zobaczyć, jak różni dostawcy układają się na całej planszy za pomocą naszego poręcznego narzędzia powyżej. Pamiętaj tylko, że dane dotyczące prędkości z ankiety Ofcom odnoszą się do szybkości połączenia między dostawcą usług internetowych a routerem – jeśli Twój laptop lub smartfon jest podłączony przez Wi-Fi, może to spowolnić działanie.


Jak więc znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty usług szerokopasmowych i telewizyjnych? W Recenzjach ekspertów dużo myślimy o polecanych przez nas ofertach i zawsze chcemy uzyskać jak najwięcej za Twoje pieniądze. Naszą pełną strategię poszukiwania okazji przedstawiliśmy w dedykowanym artykule, który można przeczytać, klikając ten link.

Back to top button