Oferty

Najlepsze oferty na słuchawki 2023: tanie oferty na bezprzewodowe i redukujące hałas wkładki douszne, nauszne i nauszne od Sony, Bose i Apple

Najlepsze oferty na słuchawki nie czekają na nikogo, więc kiedy rabaty na najlepsze bezprzewodowe wkładki douszne i słuchawki nauszne przybiorą na sile, będziesz chciał skorzystać, póki jeszcze możesz.

To dlatego, że wiodące na rynku wydania Apple, Sony i Bose nie zawsze są w sprzedaży ze względu na ich popularność, co sprawia, że ​​kluczowe znaczenie ma posiadanie poręcznego centrum, w którym można znaleźć te oferty, kiedy się pojawiają. Ta strona ma na celu właśnie to, obejmując całą gamę ofert słuchawek, wykraczających poza tych znanych producentów, więc niezależnie od tego, czy szukasz przewodowego zestawu słuchawkowego do gier, kieszonkowych wkładek dousznych do ćwiczeń, czy pary funkcjonalnych słuchawek do codziennego noszenia, znajdziesz kuszącą ofertę.

Utknijmy w tych oszczędnościach. Biorąc pod uwagę ten niezwykle ważny punkt cenowy z wydajnością, oto najlepsze oferty słuchawek w tym miesiącu.

PRZECZYTAJ DALEJ: Najlepsze tanie słuchawki, które możesz kupić za mniej niż 70 GBP


Najlepsze oferty na słuchawki: w skrócie


Najlepsze oferty na słuchawki w tym miesiącu

Najlepsze oferty budżetowych słuchawek

1. EarFun Air Pro 3 (średnio 73 GBP; teraz 50 GBP)

EarFun Air Pro 3 to jedno z najnowszych wydawnictw EarFun. Jeśli nie znasz marki o dziwacznej nazwie, EarFun ma precedens w produkcji bezprzewodowych wkładek dousznych z bogatym basem, które pozwalają ci się bawić za bardzo niewielkie koszty porównawcze. Dzięki Air Pro 3 otrzymujesz całkiem doskonałą aktywną redukcję szumów za te pieniądze, a także 45-godzinny całkowity czas pracy na baterii (z obudową) i kontrolę korektora w aplikacji. Przy 50 GBP jest to doskonała wartość, jednak ta błyskawiczna umowa prawdopodobnie wkrótce wygaśnie!

Zobacz ofertę na Amazon


Weź również pod uwagę:


Najlepsze oferty prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych

2. Słuchawki douszne Bose QuietComfort II (średnio 253 GBP; teraz 229 GBP)

Masz ochotę na najlepsze słuchawki douszne z redukcją szumów na rynku? Słuchawki douszne Bose QuietComfort Earbuds II zapewniają największe tłumienie hałasu zewnętrznego, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, i są teraz dostępne w drugiej najniższej cenie w historii. Poza tym są to gwiezdne, wszechstronne urządzenia, które sprawią, że będziesz bardziej niż zadowolony z zakupu. Najniższa cena, za którą sprzedawali, to 200 GBP w sprzedaży Amazon Prime Day, a za jedyne 29 GBP dodatkowo, to wciąż dość wyjątkowa cena.

Przeczytaj naszą recenzję Bose QuietComfort Earbuds II, aby uzyskać więcej informacji

Zobacz ofertę na Amazon


3. Apple AirPods Pro 2 (średnio 235 GBP; obecnie 191 GBP)

Słuchawki Apple AirPods Pro (2. generacji) są ulubieńcami fanów w świecie prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych – i nie bez powodu. Opierając się na oryginalnych słuchawkach AirPods Pro, model najnowszej generacji ma „2x” moc aktywnego tłumienia szumów i imponujące możliwości dźwięku przestrzennego firmy Apple.

W tej chwili kupisz je za 239 funtów u różnych znanych sprzedawców detalicznych, takich jak John Lewis, więc zdobycie najnowszego Apple AirPods Pro za znacznie niższą cenę nie jest niczym do obwąchania.

Przeczytaj naszą recenzję Apple AirPods Pro 2, aby uzyskać więcej informacji

Zobacz ofertę na OnBuy


Weź również pod uwagę:


Najlepsze oferty słuchawek nausznych

4. Sony WH-1000XM4 (średnio 242 GBP; obecnie 215 GBP)

Niezbyt duża zniżka, ale mimo to okazja na jedno z naszych ulubionych słuchawek Sony. WH-1000XM4 były naszym najlepszym wyborem spośród wszystkich nausznych słuchawek z redukcją szumów na rynku, dopóki nie pojawił się ich następca, WH-1000XM5. XM4 oferuje podobne funkcje – w tym doskonałe ANC, 30 godzin pracy na baterii i dźwięk z certyfikatem Hi-Res – ale w niższej cenie. Teraz kosztują też poniżej średniej.

Przeczytaj naszą recenzję Sony WH-1000XM4, aby uzyskać więcej informacji

Zobacz ofertę na Amazon


Najlepsze oferty słuchawek nausznych

5. Beats Solo 3 (średnio 198 GBP; obecnie 142 GBP)

Jeśli chodzi o słuchawki nauszne, Beats Solo 3 są trudne do pokonania. Zapewniając 40 godzin pracy na baterii w lekkiej i przytulnej obudowie, są idealne dla fanów popu, hip-hopu i innych gatunków, w których bas zajmuje pierwsze miejsce. Wcześniej sprzedając za 179 GBP, możesz zaoszczędzić jeszcze więcej gotówki dzięki tej cenie 139 GBP za pośrednictwem Amazon.

Przeczytaj naszą recenzję Beats Solo 3, aby uzyskać więcej informacji

Zobacz ofertę na Amazon

Back to top button