Oferty

Najlepsze oferty na Chromebooka 2022: zaoszczędź pieniądze na nowym laptopie z Chrome OS w styczniu

Chromebooki to przyjazna dla portfela alternatywa dla laptopów z systemem Windows i Apple, zwłaszcza jeśli możesz skorzystać z jednej z najlepszych dostępnych ofert na Chromebooki. Rozumiemy, że godzinami przeczesywanie sieci w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert nie jest dla każdego pomysłem na zabawę, więc wykonaliśmy za Ciebie ciężką pracę.

Przeszukaliśmy czołowych sprzedawców laptopów, aby zapewnić Ci najlepsze oferty na Chromebooki online i pomóc Ci zaoszczędzić trochę pieniędzy na kolejnym przenośnym urządzeniu z systemem operacyjnym Chrome. Poniżej znajdziesz nasze najlepsze propozycje, które obejmują oferty na wiele Chromebooków.

Niektóre z tych poręcznych urządzeń mogą pełnić funkcję tabletów dzięki odwracalnemu zawiasowi. Jeśli szczególnie interesują Cię takie urządzenia, przejdź do naszej dedykowanej strony poświęconej najlepszym laptopom 2 w 1.

Jeśli nie martwisz się zbytnio trzymaniem budżetu i po prostu chcesz najlepszego Chromebooka, jaki można kupić za pieniądze, zapoznaj się z naszym zestawieniem najlepszych Chromebooków, podczas gdy nasza lista najlepszych ofert na laptopy jest dostępna, jeśli: ponownie głodny niektórych oszczędności opartych na systemie Windows lub macOS.

A teraz najlepsze oferty na Chromebooki w tym miesiącu.


Najlepsza oferta na Chromebooka w styczniu

Asus Chromebook Flip C433TA (było 499 GBP, teraz 381 GBP)

Kiedy kupujesz Chromebooka, jeśli szukasz dodatkowej wydajności, sztuczka polega na tym, aby poszukać Chromebooków z procesorami Intel Core, takimi jak ten konwertowalny Asus 2 w 1, który jest dostarczany z procesorem Intel Core M3-8100Y , 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Jest to również fenomenalna oferta, z ponad 100 funtami od poprzedniej średniej ceny wynoszącej 499 funtów.

Kup teraz od Amazon


Najlepsze oferty na Chromebooki w styczniu

1. Chromebook Asus C223 11,6 cala (był 199 GBP, teraz 139 GBP)

Za tę cenę nie dostaniesz wiodącej w swojej klasie wydajności, ale Asus C223 to bezproblemowy Chromebook do wykonywania lekkich prac lub przesyłania strumieniowego. Wygląda również dobrze i jest solidny, podczas gdy wyświetlacz o przekątnej 11,6 cala jest wyraźny, żywotność baterii wynosząca niecałe 12 godzin jest rozsądna, a głośniki zapewniają zaskakującą ilość dźwięku. Tylko uważaj na jego powolną prędkość.

Kup teraz od Johna Lewisa


2. Chromebook HP 11a 11,6 cala (był 250 GBP, teraz 150 GBP)

Dzięki procesorowi MediaTek MT8183, 4 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci, ten Chromebook HP może nie jest potężną wydajnością, ale jest niedrogą opcją, jeśli szukasz laptopa z Chrome OS do podstawowych zadań i miejsca do przesyłania strumieniowego. Jego bateria wystarcza również na 15 godzin, więc świetnie się sprawdza, gdy jesteś poza domem.

Kup teraz od Laptops Direct


3. Acer Chromebook 311 733T (było 230 GBP, teraz 193)

Dzięki trwałości MIL-SPEC i klawiaturze odpornej na zalanie, Acer Chromebook 311 jest idealnym laptopem dla dzieci. Pamięć masowa jest nieco słaba, ale procesor Intel Celeron N4000 i 4 GB pamięci RAM powinny wystarczyć do podstawowych zadań. Za jedyne 205 funtów jest to również prawdziwa okazja.

Kup teraz od Amazon


4. Chromebook HP 14b-na0005na 14-calowy (był 400 GBP, teraz 300 GBP)

Może nie ma najszybszego procesora, ale Chromebook HP 14b to praktyczny, dobrze wyposażony laptop. Ten srebrny surfer jest wyposażony w 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci eMMC, a także parę portów USB-C i gniazdo microSD. Ma przyzwoity 14-calowy wyświetlacz IPS Full HD i stereofoniczne głośniki Bang & Olufsen.

Kup teraz od HP


5. Asus C523NA 15,6-calowy Chromebook z ekranem dotykowym (był 400 GBP, teraz 360 GBP)

Pomimo słabszego procesora ten Chromebook ma 8 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci. Świetnie nadaje się do współpracy, ponieważ duży ekran można złożyć płasko na biurku, co ułatwia dzielenie się pomysłami. Ponadto duży ekran dotykowy jest idealny do ilustracji i prezentacji.

Kup teraz od Amazon


6. Asus Flip CX5 (CX5500) Chromebook z ekranem dotykowym o przekątnej 15,6 cala (543 GBP, teraz 499 GBP)

W naszej recenzji stwierdziliśmy, że Flip CX5 jest szybkim Chromebookiem 2 w 1 z baterią działającą przez pełne 11 godzin, co jest lepsze niż w przypadku wielu innych Chromebooków, i z większym ekranem do rozruchu. Chociaż ekran mierzy 15,6 cala, nie jest on uciążliwy i uznaliśmy go za wygodny w użyciu, niezależnie od tego, czy został złożony w trybie tabletu, czy na kolanach. Jest nawet wyposażony w rysik, którego można używać do rysowania, robienia notatek lub nawigacji po aplikacjach.

Kup teraz od Amazon


Back to top button