Oferty

Najlepsze oferty biznesowego Internetu szerokopasmowego: Ogromne oszczędności na pakietach biznesowego Internetu od Sky, BT i TalkTalk

Najlepsze oferty szerokopasmowego internetu biznesowego oferują niezawodność na poziomie profesjonalnym i obsługę klienta, nie kosztując dużo więcej niż standardowy domowy pakiet szerokopasmowy. W tej chwili można uzyskać kilka doskonałych ofert, w tym oferty za PÓŁ CENY od największych brytyjskich dostawców Internetu.

Początek grudnia to idealny czas na zakup szerokopasmowego internetu. Oferty z okazji Czarnego Piątku od Mów mów, Niebo i BT nadal się rozwijają, zmniejszając do 15 GBP miesięcznie, aw przypadku pakietu biznesowego Fibre 76 Essential firmy BT, oszczędzając ogromne 230 GBP w całym planie. Ale pospiesz się, ponieważ większość tych ofert wygasa za kilka dni.

Kup teraz w BT


Nie wszyscy użytkownicy usług szerokopasmowych w biznesie są właścicielami firm. Miliony z nas to pracownicy i freelancerzy pracujący z domu, a nasze środki utrzymania zależą od przyzwoitego łącza, ale nie możemy płacić astronomicznych opłat. Biznesowe pakiety szerokopasmowe nawet od dostawców zorientowanych na okazje mogą kosztować na północ od 100 GBP miesięcznie, jeśli chcesz mieć kopię zapasową 4G, całodobową obsługę klienta i statyczny adres IP, więc poniższe ceny są niesamowicie dobre.

Jak wybrać idealną ofertę? Cóż, Twoje potrzeby jako użytkownika biznesowego nie są takie same, jak potrzeby domowego użytkownika szerokopasmowego. Chyba że grasz w jakąś rzeczywistą grę w pracy, niezawodność powinno być twoim priorytetem, a nie szybkością. Godzina lub dwie nieoczekiwanego przestoju w ciągu dnia mogą być bardzo kosztowne w przypadku utraty działalności lub niedotrzymania terminu.

Obsługa klienta ma również kluczowe znaczenie w przypadku biznesowego łącza szerokopasmowego. Kiedy jesteś w pracy, nie możesz sobie pozwolić na przeglądanie niekończących się numerów wewnętrznych, a następnie czekanie godziny w kolejce w call center. Możliwość dotarcia do kogoś 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zrozumienia problemu i dostarczenia rozwiązania pronto jest o wiele ważniejsza niż góry megabitów lub gratisy do przesyłania strumieniowego.

Plusnet, nasz ulubiony wszechstronny dostawca usług internetowych, nie oferuje już pakietów biznesowych. Zamiast tego kieruje swoich klientów do BT, naszego wyboru najbardziej niezawodnego dostawcy, którego obecna oferta jest jedną z najlepszych, jakie znaleźliśmy. Zapoznaj się z najlepszymi ofertami biznesowego dostępu szerokopasmowego w momencie pisania – i nie wybieraj zbyt długo, ponieważ oferty te wygasają za kilka dni.

PRZECZYTAJ DALEJ: Najlepsze oferty dostępu szerokopasmowego w tym miesiącu


Najlepsze oferty biznesowego Internetu szerokopasmowego: w skrócie


Najlepsze oferty biznesowego internetu szerokopasmowego w grudniu

1. Linia BT Fiber 76 Essential + Digital: 25,33 GBP/miesiąc (było 35 GBP)

Zdobywca nagrody Najbardziej Niezawodny w konkursie Expert Reviews Best Broadband Awards 2022, firma BT zapewnia stabilne i szybkie światłowodowe połączenie internetowe dzięki dwuletnim umowom biznesowym na usługi szerokopasmowe. To muzyka dla uszu tego pracownika pracującego w domu.

Naszym wyborem planów jest BT Fibre 76 Essential + Digital Line, z maksymalną prędkością pobierania 76 Mb/s. Plan obejmuje cyfrową linię telefoniczną, która umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń telefonicznych z dowolnego miejsca, w domu lub poza nim. Zwykle 35 GBP/miesiąc, ten plan kosztuje teraz tylko 25,33 GBP/miesratując cię 230 funtów w ramach umowy na 24 miesiące. Co więcej, firma BT zrezygnowała z opłaty wstępnej w wysokości 20 GBP za aktywację i dostawę Smart Hub.

Jeśli chcesz dodać kopię zapasową 4G, wsparcie techniczne ekspertów i bezpłatny statyczny adres IP, plan Fibre 76 Halo firmy BT kosztuje obecnie doskonałą wartość 34 GBP/mies, ponownie przez 24 miesiące. Tym razem uzyskasz prędkość pobierania do szalonych 900 Mb/s, ale tylko wtedy, gdy Twój kod pocztowy to obsługuje, a Twój lokal jest już podłączony do pełnego połączenia światłowodowego.

Pospiesz się: oferty biznesowego dostępu szerokopasmowego firmy BT wygasają w niedzielę 4 grudnia.

Kup teraz w BT


2. Sky Connect Essential Full Fibre: 15 GBP/miesiąc (wcześniej 30 GBP)

„Szerokopasmowe łącze, które się nie kończy”, obiecuje Sky o swoich biznesowych pakietach szerokopasmowych, obecnie oferowanych za pół ceny przez pierwsze 12 miesięcy 24- lub 36-miesięcznej umowy.

Oferta Sky w wysokości 15 funtów jest dostępna Pakiet Essential Full Fibre, który zapewnia prędkość pobierania do 76 Mb/s oraz cyfrową linię telefoniczną z nielimitowanymi połączeniami do Wielkiej Brytanii. Musisz także zapłacić 12 GBP za dostawę i 79 GBP za instalację, jeśli nie masz jeszcze Sky, ale oferta za pół ceny nadal oszczędza 180 funtów ponad rok.

Przesuwając się w górę po drabinie planu, Sky oferuje również Pakiet pro, która dodaje tworzenie kopii zapasowych 4G, przekazywanie połączeń i prędkość pobierania do 500 Mb/s. Obecnie jest za pół ceny na 20 GBP/mies przez 12 miesięcy, normalnie 20 funtów, oszczędność 240 funtów.

Biznesowe umowy szerokopasmowe Sky wygasają w czwartek 8 grudnia.
Kup teraz od Sky


3. TalkTalk Simply SuperFast Fibre: 22 GBP / miesiąc (było 29 GBP)

Transakcja szerokopasmowego łącza światłowodowego TalkTalk obniża miesięczną opłatę za abonament 76 Mb/s Simply SuperFast Fibre o 7 GBP, z 29 GBP/miesiąc do 22 GBP/mies. Opłata promocyjna obowiązuje przez pełne dwa lata obowiązywania umowy, a nie tylko przez pierwsze 12 miesięcy, a konfiguracja i dostawa są bezpłatne. W sumie ty zaoszczędź 168 funtów.

TalkTalk również tymczasowo obniżył cenę swojego planu Complete Business Fibre, teraz tylko 28 GBP/mies. Nadal zapewnia pobieranie do 76 Mb/s, ale otrzymujesz także nieograniczone połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi w Wielkiej Brytanii oraz bezpłatne przenoszenie lokali. Jest to oferta, na którą możesz się zdecydować, jeśli obawiasz się, że możesz być w ruchu podczas trwania umowy.

Obie Biznesowe plany światłowodowe TalkTalk obejmują bezpłatne 24-godzinne wsparcie w Wielkiej Brytanii przez 365 dni. Obecna oferta kończy się 12 grudnia.

Kup teraz w TalkTalk


4. Nieograniczony biznesowy dostęp szerokopasmowy bOnline: 17–27 GBP/miesiąc

bOnline jest specjalnie skierowany do małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które chcą po prostu uzyskać dostęp do Internetu, pozostać online i uzyskać pomoc działu obsługi klienta, kiedy tylko tego potrzebują.

Podstawowy plan bOnline Unlimited Business Broadband jest obecnie tylko 17 GBP/mies przez pierwsze sześć miesięcy (opłata podstawowa wynosi 14 GBP, ale nie zawiera podatku VAT). Otrzymujesz nieograniczone użycie i pobieranie do 24 Mb/s, co jest wolniejsze niż wspomniane powyżej oferty światłowodowe, ale wystarczające dla większości pracowników domowych i freelancerów. Otrzymujesz również gwarantowane nieprzerwane prędkości, dostęp do specjalnego zespołu ds. wdrażania klientów oraz doskonałą obsługę klienta w Wielkiej Brytanii z rzeczywistą linią stacjonarną 020, pod którą można zadzwonić.

Jeśli chcesz prędkości na poziomie światłowodu, specjalna promocyjna cena planu bOnline Unlimited Business Fibre w wysokości 27 GBP (23 GBP bez VAT)/mies trwa pełne 12 miesięcy, a nie tylko sześć, i tym razem otrzymujesz 76 Mb/s z gwarancją szybkości. Obie oferty bOnline są przeznaczone wyłącznie dla nowych klientów.

Kup teraz w bOnline

Back to top button