Oferty

Najlepsze 12-miesięczne oferty dostępu szerokopasmowego w 2023 r.: Uzyskaj rok superszybkich prędkości za mniej

W tych trudnych finansowych czasach podpisanie długoterminowej umowy może wydawać się aktem wiary – często trzeba będzie uiścić ogromne opłaty, aby się z nich wykręcić. Ale nie martw się, istnieje wiele 12-miesięcznych ofert dostępu szerokopasmowego do wyboru. Te roczne plany zapewniają większą elastyczność w poszukiwaniu lepszej oferty wcześniej, a wielu dostawców usług internetowych (ISP) jest teraz na pokładzie z tym pomysłem.

12-miesięczne umowy szerokopasmowe niekoniecznie są droższe. Dawno, dawno temu trzeba by było zapłacić za krótszy kontrakt, ale teraz prawdopodobnie będzie to tylko kilka funtów więcej miesięcznie. Lub, jak w przypadku mniej znanych dostawców usług internetowych, takich jak Hyperoptic, mogą nawet podciąć dwuletni sprzeciw.

Aby pomóc Ci znaleźć najlepszą opcję dla Twoich potrzeb, poniżej podsumowaliśmy niektóre z najlepszych 12-miesięcznych ofert dostępu szerokopasmowego, koncentrując się na stosunku jakości do ceny i przyciągających uwagę dodatkach. Zawarliśmy nawet całoroczną alternatywę mobilnego Internetu szerokopasmowego, która zapewni Ci ogromny zwrot z każdej zainwestowanej złotówki, jeśli masz szczęście mieszkać w obszarze 5G.

Najlepsze 12-miesięczne oferty usług szerokopasmowych

1. Plusnet: najlepsze 12-miesięczne oferty od naszego ulubionego dostawcy usług szerokopasmowych

Plusnet zajął pierwsze miejsce w naszych ostatnich nagrodach za usługi szerokopasmowe, a ogromna liczba klientów stwierdziła, że ​​prawdopodobnie poleci tę usługę. Obecnie możesz zaoszczędzić na planach Full Fibre dostawcy.

Dostępność zależy od Twojej lokalizacji. Na przykład w Southampton można uzyskać nieograniczony dostęp szerokopasmowy Plusnet Fibre (o prędkości do 40 Mb/s) za doskonałą cenę 26 GBP/miesiąc, co daje 312 GBP rocznie (plus opłata instalacyjna w wysokości 10 GBP). . Unlimited Fibre Extra, z minimalną gwarantowaną prędkością 58,8 Mb/s i bezpłatnym programem antywirusowym Norton, kosztuje tylko 2 GBP/mies. za 28 GBP/mc (336 GBP w ramach 12-miesięcznej umowy).

Najlepsze 12-miesięczne oferty usług szerokopasmowych od Plusnetu

Kup teraz w Plusnecie


2. BT: Najlepsze 12-miesięczne oferty dostępu szerokopasmowego zapewniające niezawodność

Firma BT wypadła również dobrze w tegorocznym konkursie Best Broadband Awards, wygrywając najważniejszą kategorię Najbardziej Niezawodny i zajmując drugie miejsce w sekcji Najlepsza Szybkość. To ostatnie jest szczególnie istotne dla osób poszukujących superszybkiej 12-miesięcznej umowy szerokopasmowej, ponieważ BT oferuje gigantyczną średnią prędkość pobierania do 900 Mb/s.

To prawda, że ​​​​Hyperoptic (poniżej) oferuje tę samą niesamowitą sumę za dużo mniej, ale nie może dorównać zasięgowi ani niezawodności BT. Jeśli szukasz usługi, która będzie działać szybko przez rok, to jest to, na co warto zwrócić uwagę. Obecnie możesz otrzymać pakiet Fibre 2 (ze średnią prędkością pobierania 67 Mb/s) za 44 GBP/miesiąc, co daje 528 GBP za cały rok.

Najlepsze 12-miesięczne oferty usług szerokopasmowych od BT

Kup teraz w BT


3. Now szerokopasmowy: najlepsze 12-miesięczne oferty dostępu szerokopasmowego na dodatki do przesyłania strumieniowego

Teraz Broadband, który łączy się z siecią Sky, może nie być największym graczem na rynku, ale to prawdziwy ukryty klejnot. Nie tylko płacisz jedne z najtańszych miesięcznych cen na tej liście, ale 12-miesięczne oferty szerokopasmowe odblokowują pyszne zniżki na pakiety rozrywkowe, filmowe i sportowe Now. Aby osłodzić ofertę, nie ma żadnych opłat instalacyjnych.

Na przykład, jeśli wybierzesz plan 63 Mb/s za 21 GBP/miesiąc, zaoszczędzisz połowę ceny na członkostwie w kinie (5 GBP/miesiąc, zamiast 10 GBP/miesiąc), co pozwala oglądać najnowsze hity kinowe. Jeśli kino nie jest twoją filiżanką herbaty, możesz zamiast tego skorzystać z członkostwa sportowego ze zniżką: dostaniesz wszystkie kanały Sky Sports za 25 GBP / miesiąc, zamiast standardowych 34 GBP / miesiąc. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Najlepsze 12-miesięczne oferty usług szerokopasmowych od Now Broadband

Kup teraz od Now Broadband


4. Trzy: najlepsze 12-miesięczne oferty mobilnego internetu szerokopasmowego

Jeśli mieszkasz w obszarze z solidnym połączeniem 4G, istnieje inny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy: mobilne łącze szerokopasmowe. Krótko mówiąc, operator telefonii komórkowej wysyła ci koncentrator, który wystarczy podłączyć, aby rozpocząć przeglądanie. Zadanie wykonane. 12-miesięczna umowa szerokopasmowa Three jest zdecydowanie najlepsza, oferując średnią prędkość pobierania 28 Mb/s w całym kraju (według OpenSignala) za pomocą ultraprzenośnego urządzenia Huawei 4G Plus MiFi.

A jako wisienka na torcie, Three oferuje sześciomiesięczną pół ceny za jedyne 13 GBP/miesiąc (wtedy 26 GBP/miesiąc), oszczędzając w sumie aż 78 GBP. Co więcej, nie ma nic do płacenia z góry.

Najlepsza 12-miesięczna oferta usług szerokopasmowych od Three

Plan Prędkość pobierania
(Mb/s)
Z góry
opłata
Miesięczny
Cena £
4G 28 0 zł 13 funtów,
potem 26 funtów

Kup teraz od Three


Back to top button