Oferty

iPhone 14 oferty 2023: Odbierz DAZZLING oferty na telefon Apple w lipcu

Te oferty iPhone’a 14 są dostosowane do potrzeb tych, którzy chcą najnowszego telefonu Apple za jak najmniejsze nakłady. Jak wyjaśniliśmy w naszej szczegółowej recenzji, iPhone 14 może nie być największym ulepszeniem swojego poprzednika, ale wydajność, wyświetlacz, żywotność baterii (23 godziny i 9 minut w naszym teście podsumowującym wideo) i aparaty pozostają imponujące – chociaż prawdopodobnie uzyskasz większy zwrot z każdej zainwestowanej złotówki dzięki telefonowi z Androidem.

Aby pomóc Ci znaleźć ofertę iPhone’a 14, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, podsumowaliśmy najlepsze poniżej. To nie jest wyczerpująca lista, ale raczej oferty, które miłośnicy telefonów z Expert Reviews chętnie polecają po sprawdzeniu ich na tle konkurencji i obliczeniu kosztów w czasie.

PRZECZYTAJ DALEJ: Najlepsze oferty na telefon w tym miesiącu


Ta niesamowita oferta na iPhone’a 14 jest dostępna dzięki uprzejmości Three za pośrednictwem Affordable Mobiles: wersja 128 GB telefonu ze 100 GB danych 5G za 38 GBP miesięcznie w abonamencie dwuletnim, nie płacąc z góry. Biorąc pod uwagę, że w naszej ostatniej recenzji daliśmy Three cztery gwiazdki na pięć, ta oferta stanowi doskonały stosunek jakości do ceny. Po prostu wejdź tam szybko, póki to trwa!

Zobacz ofertę na Buymobiles


Zastanawiasz się, jak wybieramy dla Ciebie najlepsze oferty na iPhone’a 14? W Recenzjach ekspertów poświęcamy czas i myśli na znalezienie i wybranie najlepszych ofert, aby uzyskać jak najwięcej za swoje pieniądze. Aby zapoznać się z zarysem naszego podręcznika polowania na okazje, zapoznaj się z naszym dedykowanym objaśnieniem, które możesz przeczytać, klikając ten link.

Back to top button