Oferty

iPhone 13 Pro jest teraz tak tani jak iPhone 13 Mini

Jeśli szukasz flagowca dostępnego w średniej cenie, pokochasz tę niesamowitą odnowioną ofertę od Giffgaff.

Możesz teraz kupić telefon iPhone 13 Pro z klasą jakości „jak nowy” od Giffgaff za jedyne 649 funtów, czyli tyle samo, ile Apple naliczy za zupełnie nowego iPhone’a 13 Mini. Oferty na iPhone’a, zwłaszcza w przypadku telefonów bez karty SIM, są dość rzadkie, a to świetna okazja, aby tanio kupić naprawdę najlepszą technologię.

„Jak nowy” iPhone 13 Pro za jedyne 649 GBP

„Jak nowy” iPhone 13 Pro za jedyne 649 GBP

Odnowiony dział GiffGaff oferuje tę niesamowitą ofertę na dobrego jak nowy iPhone 13 Pro, doskonały telefon, w szokująco niskiej cenie.

Pomiędzy znaczeniem przyjazności dla środowiska a wieloma osobami, które chcą wydawać pieniądze tak mądrze, jak tylko mogą, odnowiony rynek technologii staje się bardzo ważny, zwłaszcza w przypadku telefonów komórkowych. Smartfony są często niezbędnym elementem technologii w codziennym życiu, a jeśli możesz zdobyć jeden tak doskonały jak iPhone 13 Pro w tak dobrej cenie, to ta umowa jest oczywista.

Jeśli chodzi o samego iPhone’a 13 Pro, nasz redaktor Max Parker uważa, że ​​jest to „lepszy ogólnie zakup” niż nowszy iPhone 14. Posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz, w tym pierwszy wyświetlacz telefonu Apple 120 Hz, jeden z najlepszych telefonów aparaty, które można kupić za pieniądze, i fenomenalna wydajność – jest tak dobra, że ​​Apple zachował chipset dla iPhone’a 14 z 2022 roku. Max był również pod wrażeniem ulepszeń w dziale baterii.

Podsumowując, jeśli chcesz uaktualnić do jednego z najlepszych obecnie dostępnych smartfonów, zdobycie odnowionego iPhone’a 13 Pro za jedyne 649 GBP to prawdziwa okazja. Ta umowa to prawdziwa okazja.

Back to top button