Oferty

iPhone 13 mini oferty 2023: Zdobądź mały telefon za DUŻO mniej

Dlaczego warto wybrać Apple iPhone 13 mini zamiast nowszego telefonu tej firmy? iPhone 13 mini jest nadal najlepszym małym telefonem Apple, jaki można kupić za pieniądze, ponieważ nie ma odpowiednika iPhone’a 14. W naszej oryginalnej recenzji przyznaliśmy mu cztery gwiazdki na pięć i upragnioną nagrodę Expert Recenzje, chwaląc rozszerzoną pamięć podstawową (z 64 GB do 128 GB), ulepszony aparat i dłuższą żywotność baterii wynoszącą 15 godzin i 17 minut w naszym teście. W rzeczywistości ogłosiliśmy, że jest to „najlepszy mały telefon, jaki można kupić za pieniądze”, co jest naprawdę dużą pochwałą.

Aby pomóc Ci znaleźć ofertę na iPhone’a 13 mini, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom, podsumowaliśmy najlepsze poniżej. Nie jest to wyczerpująca lista, ale raczej oferty, które fachowcy od telefonów w Expert Reviews chętnie polecają po przeanalizowaniu ich w porównaniu z konkurencją i obliczeniu kosztów w czasie.


Najlepsze oferty na iPhone’a 13 mini w tym miesiącu

1. Najlepsza ogólnie oferta iPhone’a 13 mini

Oferty na iPhone’a 13 mini nie są lepsze niż to: wersja 128 GB telefonu w stylowej czerni ze 100 GB danych 5G od iD Mobile za 30 GBP / miesiąc na dwuletnim kontrakcie, bez żadnych opłat z góry. Jest jeszcze lepiej, ponieważ iD Mobile otrzymał cztery gwiazdki na pięć w naszej najnowszej recenzji. Po prostu wejdź tam szybko, ponieważ ta wyjątkowa oferta może nie trwać długo!

Sieć: iD Mobile; Długość kontraktu: 24 miesiące; Koszt początkowy: Nic

Zobacz ofertę teraz w iD Mobile


Inne kluczowe pytania do przemyślenia

Jak długo powinna obowiązywać umowa?

Umowy na iPhone’a 13 mini deal trwają zwykle 24 miesiące, ale dostępne są również umowy na 12 i 36 miesięcy. Zaletą dłuższego planu jest to, że płacisz mniej miesięcznie, ale jesteś związany przez dłuższy czas. Podobnie roczna umowa będzie droższa, ale będziesz mógł wcześniej ją zmienić.

Ile danych potrzebujesz?

W dzisiejszych czasach możesz uzyskać plan od 2 GB aż do nieograniczonej ilości danych, z wieloma przyrostami pomiędzy. Jeśli lubisz przesyłać strumieniowo, przeglądać Internet lub grać na swoim telefonie, proponujemy dla spokoju ducha ofertę o pojemności 100 GB, 200 GB lub nieograniczonej – w końcu chcesz ograniczyć swój nowy telefon, dając mu tylko kęsy danych do grania z.

Mieszkasz w obszarze 5G?

5G zapewnia niesamowicie szybkie prędkości w dużych częściach Wielkiej Brytanii, szczególnie jeśli zarejestrujesz się w umowie Three lub EE. Aby sprawdzić, czy będziesz mógł korzystać z 5G w swojej okolicy, przejdź do dedykowanego narzędzia do sprawdzania zasięgu sieci komórkowej, gdzie będziesz mógł wprowadzić swój kod pocztowy.

Ile należy zapłacić z góry?

Niektóre oferty telefoniczne są niesamowite na pierwszy rzut oka – dopóki nie zobaczysz, ile będziesz musiał zapłacić z góry. Ta jednorazowa opłata w dużej mierze zależy od wieku telefonu i tego, od kogo kupujesz.

Z reguły im nowszy telefon, tym wyższy koszt początkowy. Jednak nie zawsze tak jest, a sieci komórkowe często rezygnują z kosztów w ramach ograniczonej czasowo umowy. Tymczasem zewnętrzni sprzedawcy detaliczni, tacy jak ci w powyższym widżecie, znacznie częściej rezygnują z opłaty wstępnej.

Czy powinieneś kupować od zewnętrznego sprzedawcy?

Jak zobaczysz na górze strony, niektóre z najlepszych ofert na iPhone’a 13 mini pochodzą od zewnętrznych sprzedawców, takich jak Mobiles.co.uk. Witryny te pozwalają wybrać telefon, ilość pamięci, długość umowy i sieć komórkową, zapewniając większą elastyczność. Co więcej, od czasu do czasu dorzucają też fenomenalne gratisy.


Jak więc znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty na iPhone’a 13 mini? W Recenzjach ekspertów dużo myślimy o polecanych przez nas ofertach i zawsze chcemy uzyskać jak najwięcej za Twoje pieniądze. Naszą pełną strategię poszukiwania okazji przedstawiliśmy w dedykowanym artykule, który można przeczytać, klikając ten link.

Back to top button