Oferty

iPhone 13 Mini jest teraz tańszy niż iPhone SE

Każdy, kto szuka klasycznego kompaktowego iPhone’a w wyjątkowo przystępnej cenie, powinien sprawdzić ofertę iPhone’a 13 Mini, który jest nawet tańszy niż iPhone SE (2022).

GiffGaff jest oferując odnowiony iPhone 13 Mini w stanie „jak nowy” za jedyne 399 GBP. Oznacza to, że telefon ma „zerowe zużycie”, bez „widocznych rys na ekranie korpusu”.

W tej cenie iPhone 13 Mini jest o 50 funtów tańszy niż iPhone SE (2022), który jest obecnym podstawowym telefonem Apple. Pomimo tego, że kosztuje mniej, jest to znacznie lepszy telefon.

Zdobądź „jak nowy” iPhone 13 Mini za jedyne 399 GBP

Zdobądź „jak nowy” iPhone 13 Mini za jedyne 399 GBP

Ta umowa daje „jak nowy” iPhone 13 Mini za jedyne 399 GBP, czyli o 50 GBP mniej niż iPhone SE (2022).

  • GiffGaff
  • Jak nowy
  • Teraz 399 GBP

Zobacz ofertę

IPhone 13 Mini ma większy, ostrzejszy i bardziej żywy 5,4-calowy wyświetlacz OLED, uwierzytelnianie Face ID, więcej miejsca na dane w standardzie, lepszą żywotność baterii, bardziej elegancki i nowoczesny wygląd oraz taką samą moc z tego samego układu A15 Bionic.

Oceniamy iPhone’a 13 Mini bardzo wysoko, zdobywając w naszej recenzji 4,5 gwiazdki na 5. To ostatni kompaktowy telefon premium, który Apple wypuścił na rynek, ponieważ nie było dla niego bezpośredniego zamiennika. Jeśli chcesz naprawdę małego iPhone’a, to nadal najlepszy wybór – zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Apple będzie go wspierać przez wiele lat.

„Może i jest mały, ale iPhone 13 Mini wyróżnia się doskonałym aparatem, wysokiej jakości wyświetlaczem i dłuższą żywotnością baterii” – podsumowaliśmy w naszej recenzji.

Nawet ponad rok po premierze pozostaje prawdopodobnie najlepszym naprawdę małym smartfonem na rynku. Nie ma nic innego, co mogłoby się równać z połączeniem mocy, wzornictwa, bezprzewodowego ładowania i doskonałych aparatów, niezależnie od ceny.

W ramach tej umowy iPhone 13 Mini ma naprawdę nieporównywalną wartość.

Back to top button