Oferty

iPad 9. generacji właśnie otrzymał ogromną obniżkę cen

iPad dziewiątej generacji firmy Apple to idealny tablet do przeglądania stron internetowych, grania w gry, wysyłania e-maili i oglądania filmów, a za tę cenę trudno mu się oprzeć.

Amazon oferuje obecnie tzw Podstawowy model iPada z 2021 r. za jedyne 269,99 USD. To 60 USD (lub 18%) oszczędności w stosunku do ceny detalicznej 329 USD za tablet Apple.

Zdobądź iPada 9 z ogromną zniżką

Zdobądź iPada 9 z ogromną zniżką

iPad 9. generacji to model Apple z 2021 roku, ale wciąż może iść! Amazon oferuje teraz 60 USD zniżki na ten genialny tablet iPadOS.

  • Amazonka
  • Wynosił 329,99 USD
  • Teraz 269,99 USD

Zobacz ofertę

Ten iPad ma smukłą konstrukcję i całodzienną żywotność baterii, która zasila 10,2-calowy wyświetlacz Retina. Masz też 64 GB miejsca na swoje filmy, aplikacje i gry do pobrania.

Skorzystasz również z procesora Apple A13 Bionic do wykonywania ciężkich zadań, który powinien wystarczyć do większości tego, co masz nadzieję osiągnąć dzięki nowoczesnemu tabletowi multimedialnemu.

iPad dziewiątej generacji jest również zgodny z rysikiem Apple Pencil (1. generacji), co oznacza, że ​​możesz używać tego tabletu do rysowania i szkicowania, a także możesz dodać inteligentną klawiaturę, aby zmienić tablet w coś więcej niż laptop.

Nie jest to najnowsza opcja na rynku, ponieważ Apple zaktualizowało ją w zeszłym roku do 10. generacji (obecnie 399 USD na Amazon), ale z pewnością jest to świetna opcja, jeśli chcesz zaoszczędzić kilka dolarów i nadal mieć dostęp do najnowszych wersji iPadOS na lata.

W naszej recenzji nasz redaktor Max Parker przyznał iPadowi 9. generacji 4 gwiazdki, chwaląc szeroki wybór zoptymalizowanych aplikacji, bardzo dobry przedni aparat do rozmów FaceTime i ostry wyświetlacz.

Podsumował: „iPad 9 to tablet bez zbędnych dodatków, który koncentruje się na imponującej wydajności bez wszystkich dodatków, które można znaleźć w iPadzie Pro i iPadzie Air. To może nie być najlepszy tablet dla miłośników specyfikacji, ale nadal jest bardzo dobry.

„Jeśli chcesz, aby wszechstronnie podbijający iPad zastąpił Twój laptop, to prawdopodobnie nie jest to ten jedyny, ale jeśli chcesz niezawodnego urządzenia do strumieniowego przesyłania treści z serwisu Netflix, przeglądania sieci i dawania dzieciom, nie możesz się pomylić”.

Back to top button