Oferty

Google Pixel 6 Pro oferty 2023: Zdobądź GIGANTYCZNE rabaty na pięciogwiazdkowy telefon

Te recenzje Google Pixel 6 Pro pozostają doskonałym sposobem na uzyskanie jak największego zwrotu z każdej zainwestowanej złotówki, mimo że został on teraz zastąpiony przez Pixel 7 Pro. W naszej pierwotnej recenzji przyznaliśmy mu pięć gwiazdek na pięć oraz nagrodę Expert Recenzje za imponującą wydajność, wszechstronny układ kamer i olśniewający wyświetlacz. Jedyną muchą w maści była taka sobie żywotność baterii wynosząca 17 godzin i 22 minuty w naszym teście podsumowania wideo, ale jest mało prawdopodobne, aby była to przełomowa sytuacja, gdy uzyskujesz tak wysoką jakość gdzie indziej.

Aby pomóc Ci znaleźć ofertę Google Pixel 6 Pro, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, podsumowaliśmy najlepsze poniżej. Nie jest to wyczerpująca lista, ale raczej oferty, które fachowcy od telefonów w Expert Reviews chętnie polecają po przeanalizowaniu ich w porównaniu z konkurencją i obliczeniu kosztów w czasie.


Najlepsze oferty Google Pixel 6 Pro w maju

1. Najlepsza oferta Google Pixel 6 Pro ogólnie

Oto nasz wybór ofert Google Pixel 6 Pro w tym tygodniu: wersja 128 GB pięciogwiazdkowego telefonu w kolorze czarnym ze 100 GB danych 5G Three za 31 GBP / miesiąc w ramach dwuletniej umowy za pośrednictwem zewnętrznego sprzedawcy Fonehouse, z rozsądną opłatą w wysokości 49 GBP z góry. To wyjątkowa oferta, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w naszej ostatniej recenzji przyznaliśmy trzy cztery gwiazdki na pięć, ale przyjdź tam jak najszybciej, ponieważ nie będzie ona dostępna długo!

Sieć: Trzy; Długość kontraktu: 24 miesiące; Koszt początkowy: 49 funtów

Zobacz ofertę teraz w Fonehouse


Inne kluczowe czynniki, o których należy pamiętać

Jak długo powinna obowiązywać umowa?

Umowy na Google Pixel 6 Pro trwają zwykle 24 miesiące, ale dostępne są również umowy na 12 i 36 miesięcy. Zaletą dłuższego planu jest to, że płacisz mniej miesięcznie, ale jesteś związany przez dłuższy czas. Podobnie roczna umowa będzie droższa, ale będziesz mógł wcześniej ją zmienić.

Ile danych potrzebujesz?

W dzisiejszych czasach możesz uzyskać plan od 2 GB aż do nieograniczonej ilości danych, z wieloma przyrostami pomiędzy. Jeśli lubisz przesyłać strumieniowo, przeglądać Internet lub grać na swoim telefonie, proponujemy dla spokoju ducha ofertę o pojemności 100 GB, 200 GB lub nieograniczonej – w końcu chcesz ograniczyć swój nowy telefon, dając mu tylko kęsy danych do grania z.

Mieszkasz w obszarze 5G?

5G zapewnia niesamowicie szybkie prędkości w dużych częściach Wielkiej Brytanii, szczególnie jeśli zarejestrujesz się w umowie Three lub EE. Aby sprawdzić, czy będziesz mógł korzystać z 5G w swojej okolicy, przejdź do dedykowanego narzędzia do sprawdzania zasięgu sieci komórkowej, gdzie będziesz mógł wprowadzić swój kod pocztowy.

Ile należy zapłacić z góry?

Niektóre oferty telefoniczne są niesamowite na pierwszy rzut oka – dopóki nie zobaczysz, ile będziesz musiał zapłacić z góry. Ta jednorazowa opłata w dużej mierze zależy od wieku telefonu i tego, od kogo kupujesz.

Z reguły im nowszy telefon, tym wyższy koszt początkowy. Jednak nie zawsze tak jest, a sieci komórkowe często rezygnują z kosztów w ramach ograniczonej czasowo umowy. Tymczasem zewnętrzni sprzedawcy detaliczni, tacy jak ci na powyższym widżecie, znacznie częściej rezygnują z opłaty wstępnej.

Czy powinieneś kupować od zewnętrznego sprzedawcy?

Jak zobaczysz na górze strony, niektóre z najlepszych ofert Google Pixel 6 Pro pochodzą od zewnętrznych sprzedawców detalicznych, takich jak Mobiles.co.uk. Witryny te pozwalają wybrać telefon, ilość pamięci, długość umowy i sieć komórkową, zapewniając większą elastyczność. Co więcej, od czasu do czasu dorzucają też fenomenalne gratisy.


Jak więc znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty Google Pixel 6 Pro? W Recenzjach ekspertów dużo myślimy o ofertach, które polecamy i zawsze chcemy uzyskać jak najwięcej za Twoje pieniądze. Naszą pełną strategię poszukiwania okazji przedstawiliśmy w dedykowanym artykule, który można przeczytać, klikając ten link.

Back to top button