Oferty

Google Pixel 6 oferty 2023: Wybierz OKAZJĘ poprzedniej generacji

Nadal istnieje wiele powodów, aby skorzystać z jednej z tych ofert Google Pixel 6, mimo że telefon został teraz zastąpiony przez Google Pixel 7. Przede wszystkim pozostaje doskonałą opcją, jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej smartfonów walcz o swoje pieniądze, jak to możliwe.

Przyznaliśmy temu byłemu okrętowi flagowemu pięć gwiazdek na pięć oraz upragnioną nagrodę Expert Reviews Best Buy nasza oryginalna recenzja – najwyższa pochwała, jaką możemy obdarzyć. W szczególności chwaliliśmy jego przyciągającą uwagę cenę, niesamowity układ kamer i przyzwoitą wydajność. Jedyną muchą w maści była żywotność baterii, która pozostawała w tyle za konkurencją, ale jest mało prawdopodobne, aby w naszym teście była to przełomowa część poniżej 20 godzin.

Aby pomóc Ci znaleźć ofertę Google Pixel 6, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, podsumowaliśmy najlepsze poniżej. Nie jest to wyczerpująca lista, ale raczej oferty, które fachowcy od telefonów w Expert Reviews chętnie polecają po przeanalizowaniu ich w porównaniu z konkurencją i obliczeniu kosztów w czasie.


Najlepsze oferty Google Pixel 6 w maju

1. Najlepsza oferta Google Pixel 6 ogólnie

Przez ograniczony czas możesz odebrać pięciogwiazdkowy Google Pixel 6 (128 GB) ze 100 GB danych 5G z czterogwiazdkowej sieci komórkowej Three za 28 GBP/miesiąc w ramach dwuletniej umowy za pośrednictwem strony trzeciej Buymobiles, bez absolutnie nic do zapłaty z góry. Tylko upewnij się, że dostaniesz się tam szybko, ponieważ ta olśniewająca oferta raczej nie potrwa długo.

Sieć: Trzy; Długość kontraktu: 24 miesiące; Opłata z góry: Nic

Zobacz ofertę teraz w Buymobiles


Inne kluczowe czynniki, o których należy pamiętać

Jak długo powinna obowiązywać umowa?

Umowy na Google Pixel 6 trwają zwykle 24 miesiące, ale dostępne są również umowy na 12 i 36 miesięcy. Zaletą dłuższego planu jest to, że płacisz mniej miesięcznie, ale jesteś związany przez dłuższy czas. Podobnie roczna umowa będzie droższa, ale będziesz mógł wcześniej ją zmienić.

Ile danych potrzebujesz?

W dzisiejszych czasach możesz uzyskać plan od 2 GB aż do nieograniczonej ilości danych, z wieloma przyrostami pomiędzy. Jeśli lubisz przesyłać strumieniowo, przeglądać Internet lub grać na swoim telefonie, proponujemy dla spokoju ducha ofertę o pojemności 100 GB, 200 GB lub nieograniczonej – w końcu chcesz ograniczyć swój nowy telefon, dając mu tylko kęsy danych do grania z.

Mieszkasz w obszarze 5G?

5G zapewnia niesamowicie szybkie prędkości w dużych częściach Wielkiej Brytanii, szczególnie jeśli zarejestrujesz się w umowie Three lub EE. Aby sprawdzić, czy będziesz mógł korzystać z 5G w swojej okolicy, przejdź do dedykowanego narzędzia do sprawdzania zasięgu sieci komórkowej, gdzie będziesz mógł wprowadzić swój kod pocztowy.

Ile należy zapłacić z góry?

Niektóre oferty telefoniczne są niesamowite na pierwszy rzut oka – dopóki nie zobaczysz, ile będziesz musiał zapłacić z góry. Ta jednorazowa opłata w dużej mierze zależy od wieku telefonu i tego, od kogo kupujesz.

Z reguły im nowszy telefon, tym wyższy koszt początkowy. Jednak nie zawsze tak jest, a sieci komórkowe często rezygnują z kosztów w ramach ograniczonej czasowo umowy. Tymczasem zewnętrzni sprzedawcy detaliczni, tacy jak ci na powyższym widżecie, znacznie częściej rezygnują z opłaty wstępnej.

Czy powinieneś kupować od zewnętrznego sprzedawcy?

Jak zobaczysz na górze strony, niektóre z najlepszych ofert Google Pixel 6 pochodzą od zewnętrznych sprzedawców detalicznych, takich jak Mobiles.co.uk. Witryny te pozwalają wybrać telefon, ilość pamięci, długość umowy i sieć komórkową, zapewniając większą elastyczność. Co więcej, od czasu do czasu dorzucają też fenomenalne gratisy.


Jak więc znaleźć dla Ciebie najlepsze oferty Google Pixel 6? W Recenzjach ekspertów dużo myślimy o polecanych przez nas ofertach i zawsze chcemy uzyskać jak najwięcej za Twoje pieniądze. Naszą pełną strategię poszukiwania okazji przedstawiliśmy w dedykowanym artykule, który można przeczytać, klikając ten link.

Back to top button