Oferty

Currys ma teraz soczystą ofertę Tears of the Kingdom

Niedawno wprowadzony na rynek, 5-gwiazdkowy tytuł Zelda miał już swoją część ofert, ale jeśli do tej pory przegapiłeś, nadszedł czas, aby uderzyć.

Świetna okazja dla każdego, kto przegapił podobną ofertę z zeszłego tygodnia w Argos, Currys oferuje teraz zupełnie nowy tytuł Zelda za 44,99 GBP przy użyciu kodu ZAPISZ5 przy kasie. Jeśli masz konsolę Nintendo Switch, jesteś sobie winien zdobycie tej gry, gdy jest tania.

Od czasu premiery, nasz redaktor Ryan Jones miał okazję w pełni zrecenzować Tears of the Kingdom, a werdykt brzmiał, że gra jest „doskonałą kontynuacją najlepszej gry, jaka kiedykolwiek pojawiła się na Nintendo Switch”. Co jeszcze musisz wiedzieć?

Currys oferuje zniżkę na najnowszy i najlepszy tytuł Nintendo

Currys oferuje zniżkę na najnowszy i najlepszy tytuł Nintendo

Najlepsze, co ma do zaoferowania system Nintendo Switch, Currys oferuje ten palnik do stodoły ze zniżką, jeśli użyjesz kodu „SAVE5” przy kasie.

  • Currys
  • Użyj kodu SAVE5
  • 44,99 GBP

Zobacz ofertę

Ok, może warto dowiedzieć się trochę więcej. Może grałeś i kochałeś Breath of the Wild i chcesz wiedzieć, co nowego. Największą aktualizacją jest zdecydowanie nowa mechanika budowania. Nowo odkryta zdolność Linka do łączenia ze sobą obiektów w celu tworzenia nowych zachęca do eksperymentowania, zwłaszcza w sekcjach puzzli w grze. Biorąc pod uwagę, jak nowa jest gra, prawdopodobnie nie widzieliśmy jeszcze pełnego potencjału tego, co można osiągnąć dzięki tej nowej mechanice, więc miej oko na kilka niezwykle kreatywnych projektów w przyszłości.

Nintendo zachowało wszystko, co najlepsze w poprzedniku gry, w tym niesamowicie wciągające środowisko, przyjemną mechanikę przetrwania i bardzo intuicyjną rozgrywkę. Wszystko to składa się na stworzenie gry, która może być definiującą erę Nintendo Switch, jeśli plotki o nowej konsoli mają w sobie trochę prawdy.

Jeśli posiadasz Switcha, naprawdę nie ma teraz lepszego tytułu niż Tears of the Kingdom, a dzięki Currys jest to z pewnością najlepsza cena, za jaką możesz go teraz zdobyć. Pamiętaj tylko, aby użyć kodu ZAPISZ5 aby otrzymać pełną zniżkę.

Back to top button