Oferty

Amazon obniża prawie 50% zniżki na Echo Buds 2 na Czarny piątek

Amazon jeszcze nie rozpoczął wyprzedaży w Czarny piątek, ale dyskontuje wiele produktów przed wydarzeniem, a jednym z nich jest ich własna marka Echo Buds true wireless.

W cenie 109,99 GBP Amazon obniżył cenę bezprzewodowych wkładek dousznych o 45%, przynosząc je do 59,99 GBP.

To cena, która zapewnia aktywną redukcję szumów, tryb przezroczystości i integrację głosową Alexa. Należy również zauważyć, że ta umowa dotyczy modelu z przewodowym etui ładującym. Etui do ładowania bezprzewodowego zostało również obniżone do 69,99 GBP przed Czarnym piątkiem.

Nie sprawdziliśmy jeszcze Echo Buds 2, chociaż powinieneś spodziewać się naszego werdyktu na temat wkładek dousznych, który pojawi się wkrótce, a to, co możemy powiedzieć o tych prawdziwych bezprzewodowych, to to, że są one ulepszeniem w stosunku do oryginalnego modelu. Przejście z technologii Active Noise Reduction firmy Bose na autentyczną aktywną redukcję szumów dobrze sprawdza się w usuwaniu znacznej ilości hałasu. Tryb przezroczystości również trafia w cel w cenie, emitując czysty dźwięk.

Amazon obniża 50% zniżki na Echo Buds 2 na Czarny piątek

Amazon obniża 50% zniżki na Echo Buds 2 na Czarny piątek

Zaoszczędź prawie 50% na słuchawkach Amazon Echo Buds z redukcją szumów przed Czarnym Piątkiem

  • angielski Amazon
  • Zaoszczędź 45%
  • Teraz 59,99 GBP

Zobacz ofertę

Echo Buds nadal mają dość anonimowy wygląd, a znakowanie Amazon jest ograniczone do minimum, ale dobrze przylegają do ucha i wyglądają lepiej pod względem jakości wykonania niż oryginał, który wydawał się dość tani i plastyczny.

Jednym z głównych powodów, dla których warto kupić tę parę pąków, jest integracja głosowa Alexy i można ją wywołać bez użycia rąk, aby przesyłać strumieniowo muzykę i podcasty, kiedy tylko o to poprosisz. Żywotność baterii wynosi zaledwie pięć godzin, wystarczająco dobrze, ale widzieliśmy prawdziwą łączność bezprzewodową w tej cenie z dłuższą wytrzymałością.

Przede wszystkim nowe Echo Buds brzmią lepiej niż oryginał. Są to bardziej zrównoważone brzmienia z lepszym naciskiem na szczegóły i klarowność niż w poprzednim modelu. Uważamy, że mogą być bardziej ryzykowne w brzmieniu, ale w większości Echo Buds są bezpieczną parą rąk, jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki.

Jeśli jesteś niedrogą parą wkładek dousznych z redukcją szumów i dobrą inteligencją, warto dać szansę Echo Buds. Oprócz kilku krótkich Oferty Błyskawic, jest to najtańsza, jaką widzieliśmy od czasu ich pierwszego uruchomienia, dzięki czemu jest to najlepszy czas, aby wskoczyć i je zdobyć.

Sprawdź inne wyjątkowe oferty:

Garmina Fenixa 6 ProByło 599,99 GBP, teraz 299 GBP
Sony WH-1000XM5Było 380 funtów, teraz 299 funtów
Samsunga Galaxy Tab S8 PlusByło 899 funtów, teraz 729 funtów
Samsunga Galaxy Z Flip 3Było 899 funtów, teraz 699 funtów
Samsung Galaxy Watch 4 ClassicByło 389 funtów, teraz 189 funtów
Samsung Galaxy Watch 5 ProByło 429 funtów, teraz 379 funtów

Back to top button