Oferty

55-calowy telewizor LG A2 OLED kosztuje mniej niż połowę ceny przed Czarnym Piątkiem

Jeśli z niecierpliwością czekasz na Czarny piątek na telewizorze, Twoje życzenia mogły się spełnić wcześniej. Już dziś możesz zaoszczędzić 54% na telewizorze LG A2 OLED.

Telewizory OLED firmy LG nadal wyznaczają standardy dla zestawów 4K w oczach wielu krytyków, dlatego nie widać oszczędności w wysokości 54% w przypadku modeli z bieżącego roku. Dziś można kupić tzw 55-calowy telewizor LG A2 za 799 funtów. To mniej niż 1699 funtów.

Jeśli chcesz wydać trochę więcej na zestaw z najwyższej półki lub zaoszczędzić pieniądze na drugim telewizorze do sypialni, na przykład, możesz sprawdzić naszą wczesną stronę Oferty z okazji Czarnego Piątku, aby znaleźć kilka zabójczych ofert przed dużymi impreza zakupowa.

Jednak biorąc pod uwagę, że ten telewizor LG A2 OLED został wprowadzony dopiero na początku tego roku, nie możemy wystarczająco podkreślić, jaka to dobra okazja. 55-calowy wyświetlacz 4K ma częstotliwość odświeżania 60 Hz, procesor a7 Gen 5, Dolby Vision HDR i trzy porty HDR 2.0. Będzie fantastycznie wyglądać w Twoim salonie.

Ta niesamowita oferta 54% zniżki na LG OLED A2 (2022) nie będzie trwała

Ta niesamowita oferta 54% zniżki na LG OLED A2 (2022) nie będzie trwała

To nie jest wiertło. Amazon oferuje telewizor LG A2 OLED (2022) z 54% rabatem przed Czarnym Piątkiem. 55-calowy zestaw to prawdziwy hit i możemy nie zobaczyć lepszej oferty telewizyjnej w tym sezonie zakupowym.

  • Amazonka
  • Wynosił 1699,99 GBP
  • 779 funtów

Zobacz ofertę

Jeśli szukasz najlepszego interfejsu Smart TV, webOS firmy LG jest na pokładzie i jest tam z najlepszymi. Oznacza to, że uzyskasz dostęp do najlepszych aplikacji do przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix, Disney+, Prime Video, Apple TV+, Freeview i własna usługa kanałów LG. Gracze będą zachwyceni aplikacją do przesyłania strumieniowego GeForce Now i technologią ultra niskich opóźnień na pokładzie. Technologia eARC HDMI oznacza również, że możesz przesyłać dźwięk z każdego urządzenia podłączonego do telewizora bezpośrednio do listwy dźwiękowej lub systemu dźwięku przestrzennego.

Niestety, nie sprawdziliśmy telewizora LG A2, który jest podstawowym urządzeniem w gamie LG OLED. Jednak poziom podstawowy nie oznacza „budżetu”, a ten zestaw jest wysoko oceniany przez kupujących na Amazon ze średnią oceną 4,7 na 5.

Patrząc na historię cen Amazon dla tego zestawu, widzimy, że jest to najniższy poziom w historii dla 55-calowego telewizora OLED LG A2 na Amazon. Sprawdź obraz śledzenia ceny poniżej.

Najlepsze wczesne oferty w Czarny piątek

Możesz lubić…

Wczesne oferty w Czarny piątek na żywo: najlepsze okazje dostępne już teraz

Back to top button