Oferty

2022 iPad Air widzi RZADKO obniżoną cenę w Czarny piątek

Apple iPad Air (2022) otrzymał rzadką zniżkę przed Czarnym Piątkiem. Amazon obniżył cenę zarówno modeli 64 GB, jak i 256 GB z powrotem do zaledwie 569 GBP i 719 GBP. To 15% oszczędności w porównaniu z innymi sprzedawcami detalicznymi, takimi jak Argos i samo Apple, gdzie całkowity koszt pozostaje uparcie wysoki – aż 849 GBP – po podwyżce cen iPada na początku tego roku.

Innymi słowy, Amazon zasadniczo obniżył cenę tego nowego iPada Air do RRP sprzed podwyżki cen. W tych okolicznościach „rabat” może być mocnym słowem, ale uważamy, że jest to dobra okazja, aby kupić nowego iPada Air w bardziej rozsądnej cenie.

Aby skorzystać, musisz być szybki – rabaty Apple są notorycznie rzadkie, co oznacza, że ​​te iPady mogą zostać wyprzedane, zanim wyprzedaże w Czarny piątek rozpoczną się pełną parą. Nieprzekonany? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego warto dbać o Air.

Zobacz ofertę na iPada 64 GB teraz w Amazon


Zobacz ofertę 256 GB teraz w Amazon


Jak wynika z naszej pełnej recenzji Apple iPad Air 5 (2022), w najnowszym i najlepszym iPadzie Air jest wiele rzeczy, które można pokochać. Naszym zdaniem jest to najbardziej opłacalna alternatywa dla iPada Pro, ponieważ nadal ma specyfikacje elitarnego wykonawcy, ale za mniej pieniędzy. Wewnątrz znajduje się ten sam procesor, który zastosowano w najnowszych laptopach MacBook – rewolucyjny układ M1, który może działać znacznie szybciej niż poprzednie generacje i dorównywać 12,9-calowemu iPadowi Pro z 2021 roku. To dość niezwykłe, biorąc pod uwagę, że wersja 256 GB tego modelu wciąż kosztuje ponad 1000 funtów w wielu sklepach.

Poza tym znajdziesz także kompetentny aparat 12 MP (f / 1.8) (bez lampy błyskowej i dodatkowego obiektywu ultraszerokokątnego, który można znaleźć w najnowszym iPadzie Pro), solidny wyświetlacz 60 Hz i żywotność baterii prawie na poziomie iPada Pro. Ponadto iPad Air 5 można łączyć ze wszystkimi różnymi akcesoriami Apple, takimi jak Pencil 2 i Magic Keyboard, aby stać się prawdziwym zamiennikiem laptopa 2 w 1 – czego chcieć więcej od tabletu?

Ponieważ wersja 64 GB kosztuje 100 GBP mniej za pośrednictwem Amazon niż inni sprzedawcy detaliczni, a ogromne 130 GBP do zaoszczędzenia na modelu 256 GB dla tych, którzy szukają dodatkowej pamięci, obie te oferty są prawdziwą rzadkością – zwłaszcza biorąc pod uwagę wspomnianą podwyżkę cen. A za setki mniej niż iPad Pro, iPad Air (2022) jest oczywistym wyborem dla mistrza tabletów Apple.

Kup teraz z Amazon


Ta umowa nie będzie jednak ostatnią z oszczędności w Czarny piątek, możemy Cię o tym zapewnić. Aby uzyskać więcej informacji na temat największych okazji roku, przejdź do naszej strony w centrum Czarnego Piątku, gdzie stale prezentujemy najlepsze dostępne oszczędności. Wszystko przygotowuje się do samego wyjątkowego dnia – 25 listopada, jeśli nie byłeś tego świadomy – ale nawet teraz jest wiele do przejrzenia, więc utknij.

Back to top button