Najlepszy autor

Najlepszy zestaw do wzrostu brody 2023: Do wzrostu wspaniałego zarostu

Zafundowanie sobie jednego z najlepszych zestawów do wzrostu brody to świetny sposób na zapewnienie, że zarost będzie gęsty i zdrowy. Te poręczne zestawy zawierają różnorodne produkty pielęgnacyjne, które utrzymują włosy miękkie i lśniące, a skórę pod nimi nawilżoną, zapewniając najlepsze możliwe środowisko do naturalnego wzrostu.

Niestety rynek produktów do pielęgnacji dla mężczyzn jest zalewany produktami, które zawierają fałszywe informacje. Niektórzy twierdzą, że sprawią, że włosy odrosną tam, gdzie ich nie było, podczas gdy inni twierdzą, że są cudownymi miksturami, które zagęszczą zarost na twarzy i sprawią, że będzie on ciemniejszy. Nic dziwnego, że prawda jest taka, że ​​te twierdzenia to tylko fałszywe sztuczki marketingowe.

W rzeczywistości nie ma szybkiego rozwiązania problemu niejednolitego lub słabego wzrostu brody. Czy naprawdę myślisz, że mężczyźni nadal lataliby do Turcji na przeszczep włosów, gdyby istniał produkt, który mógłby w cudowny sposób ożywić uśpione mieszki włosowe? Oczywiście nie. Te produkty po prostu nie istnieją.

Najlepszym sposobem na porost brody jest dbanie o włosy i skórę. Dlatego wybraliśmy produkty, które pomogą Ci położyć najlepszy fundament pod zdrowy wzrost.

„Zapuszczanie brody polega na stworzeniu najlepszego środowiska do wzrostu włosów, aby przyspieszyć ich wzrost. Czysta skóra bez podrażnień pozwoli mieszkom włosowym rosnąć przy najmniejszym oporze” – mówi Steve Chapman, zawodowy fryzjer i właściciel współczesnego brytyjskiego zakładu fryzjerskiego The Hoi Polloi. „To sprawi, że tempo wzrostu będzie szybsze, a włosy będą lepszej jakości”.

Czy jesteś gotowy, aby przenieść swoją brodę na wyższy poziom? Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące zakupu dobrego zestawu do zarostu oraz starannie dobrany wybór najlepszych produktów na rynku.

Najlepsze zestawy do wzrostu brody: w skrócie


Jak wybrać najlepszy zestaw do wzrostu brody dla siebie

Czy potrzebuję zestawu do wzrostu brody?

Na pewno go nie potrzebujesz. Jeśli masz zarost, będzie rósł niezależnie od tego, czy posmarujesz go produktami. To powiedziawszy, użycie zestawu do wzrostu brody, który zawiera przyzwoite produkty, może poprawić jakość włosów, a potencjalnie nawet przyspieszyć ich wzrost. Tak więc, chociaż zestaw do wzrostu brody nie jest w żadnym wypadku niezbędny, może być nieocenionym narzędziem dla tych, którzy są dumni ze swojej pielęgnacji i ogólnego wyglądu.

PRZECZYTAJ DALEJ: Najlepszy olejek do brody do kupienia

Jakie produkty powinny stanowić zestaw do wzrostu brody?

Jeśli chodzi o zawarte produkty, zestawy do wzrostu brody mogą się różnić w zależności od marki. Powinien być przynajmniej szampon do brody i dobrej jakości balsam lub olejek do brody. Ta kombinacja sprawi, że włosy i skóra będą czyste i odżywione dla zdrowego wzrostu. W większych zestawach możesz również znaleźć produkty takie jak środki nawilżające, grzebienie, odżywki, a nawet żele do golenia.

„Zawsze zalecałbym stosowanie produktów o niskim pH. Unikaj zwykłego szamponu do włosów, ponieważ często zawiera składniki do usuwania tłustych włosów, które nie są potrzebne na twarzy, mówi Steve Chapman. „Jeśli masz suchą skórę, olejek do brody może być dobry; ale z mojego doświadczenia wynika, że ​​dla wielu osób olejek jest zbyt ciężki i może powodować przetłuszczanie się skóry”.

Zamiast tego Steve Chapman zaleca stosowanie balsamu do brody, który jest łatwiej wchłaniany przez skórę i włosy. Doda również wilgoci i powinien złagodzić swędzenie. „Podczas aplikacji upewnij się, że produkt dociera do skóry pod spodem, a nie tylko do włosów na powierzchni” — mówi. „Zapewni to równomierne rozprowadzenie i lepszy wygląd brody”.

CZYTAJ DALEJ: Najlepszy balsam do brody do kupienia

Najlepsze zestawy do wzrostu brody, które możesz kupić w 2023 roku

1. Copenhagen Grooming Beard Care Kit: Najlepszy wszechstronny zestaw do porostu brody

Cena po sprawdzeniu: 40 £ | Sprawdź cenę na Amazonie

Pierwszą rzeczą, na którą zwróciliśmy uwagę w tym kolorowym zestawie od Copenhagen Grooming, było odważne oznakowanie. Jeśli jesteś osobą, która lubi, aby Twoja łazienka była przyjazna dla Instagrama, docenisz, jak dobrze te produkty wyglądają na półce.

Pomijając estetykę, mamy tu do dyspozycji trzy produkty do pielęgnacji brody oraz grzebień, dzięki którym włosy będą dobrze wypielęgnowane i ułożone we właściwy sposób. Po pierwsze, 8AM Splash to wspólny żel do mycia twarzy i brody, który można stosować codziennie w celu usunięcia brudu i bakterii. Uzupełnieniem jest serum Beard Hero, które ma za zadanie odżywić włosy i nadać im pełniejszy wygląd. Następnie uzupełnij go balsamem Cruise Control, aby ujarzmić kołtuny i nadać brodzie odpowiedni kształt.

Kluczowe szczegóły – Produkty w zestawie: Płyn do mycia brody/twarzy (120 ml), olejek/serum do brody (50 ml), balsam do brody (50 ml) i grzebień


2. Horace Soft Beard Trio: Najlepszy zestaw do budowania własnego zarostu

Cena po sprawdzeniu: 32 £ | Sprawdź cenę w Horace

Ten konfigurowalny zestaw do wzrostu brody firmy Horace pozwala klientowi dostosować zawartość zestawu. Wszystkie zestawy zawierają peeling do twarzy i szampon do brody, ale do zestawu można dodać trzy różne zapachowe olejki do brody. Możesz wybierać spośród cytryny i mięty, tytoniu i wanilii lub paczuli i cedru.

Wszystkie produkty w tym pakiecie można kupić osobno, ale kupowanie ich razem obniży cenę o 20%, a biorąc pod uwagę, że produkty do pielęgnacji Horace’a są umiarkowanie drogie, sprawia to, że jest to doskonały stosunek jakości do ceny. Wszystkie ich produkty są wytwarzane we Francji i całkowicie wolne od parabenów, olejów mineralnych i silikonu.

Kluczowe szczegóły – Produkty w zestawie: Peeling do twarzy (75 ml), szampon do brody (250 ml) i olejek do brody (30 ml)

Sprawdź cenę w Horace


3. Zestaw do pielęgnacji brody Bulldog Skincare: Najlepszy niedrogi zestaw do pielęgnacji brody

Cena po sprawdzeniu: 18 funtów | Sprawdź cenę na Amazonie

Posiadanie doskonale wypielęgnowanej, wypielęgnowanej i wyrzeźbionej brody nie musi drogo kosztować. Ten przyjazny dla portfela zestaw do wzrostu brody od Bulldog Skincare ma wszystko, czego potrzebujesz, aby wyhodować ładne, grube liście na całej dolnej części twarzy, a kosztuje mniej niż 20 funtów.
Nie ma bajerów, dzwonków ani gwizdków – tylko dwa proste produkty wspomagające zdrowy wzrost brody (i dość solidny, drewniany grzebień do rozczesywania kołtunów). Mamy szampon i odżywkę do brody dwa w jednym, dzięki którym włosy i skóra pod nimi są czyste i wolne od podrażnień, a także całkowicie naturalny olejek do brody zawierający aloes, lniankę i zieloną herbatę.

Kluczowe szczegóły – Produkty w zestawie: Szampon/odżywka do brody (200 ml), olejek do brody (30 ml) i grzebień


4. Jack Black Beard Grooming Kit: Najlepszy zestaw do pielęgnacji brody ze średniej półki

Cena po sprawdzeniu: 26 £ | Sprawdź cenę w The Grooming Clinic

Jack Black tworzy cudownie pachnące produkty pielęgnacyjne opracowane specjalnie dla mężczyzn. Nie jest tani, ale nie jest też absurdalnie drogi, co czyni go dobrą opcją dla osób poszukujących produktu premium bez chęci przepłacania.

Ten zestaw zawiera trzy najlepiej sprzedające się produkty do pielęgnacji brody firmy Jack Black, które utrzymują puder na twarzy w doskonałym stanie: żel do mycia brody z aloesem i pantenolem oraz naturalny olejek do brody, który odżywia i nawilża włosy i skórę, a także „lubrykant do brody”, który zmiękcza i kondycjonuje włosy przed goleniem. W zestawie znajduje się również mały grzebień, który zgrabnie mieści się w kieszeni, aby kontrolować zarost w locie.

Kluczowe szczegóły – Produkty w zestawie: Płyn do mycia brody (44 ml), lubrykant do brody (44 ml), olejek do brody (30 ml) i grzebień

Sprawdź cenę w The Grooming Clinic


5. Zestaw do mocnej brody Murdock: Najlepszy zestaw do porostu brody do głębokich kieszeni

Cena po sprawdzeniu: 48 £ | Sprawdź cenę w The Grooming Clinic

Za 48 funtów za zaledwie trzy małe produkty do pielęgnacji twarzy, ten zestaw do pielęgnacji firmy Murdock nie jest bynajmniej opcją budżetową. Biorąc to pod uwagę, jeśli lubisz mieć to, co najlepsze i nie masz nic przeciwko płaceniu za to premii, nie będziesz rozczarowany.

Zestaw nosi nazwę jednego z najbardziej znanych londyńskich zakładów fryzjerskich i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zarost był gęsty i mocny. Jest specjalny szampon, który utrzymuje je w czystości, balsam, który utrzymuje włosy nawilżone i łatwe w układaniu, oraz olejek do brody, który wnika w głąb skóry i zapewnia jej zdrowie i zadowolenie. Ci, którzy lubią odrobinę luksusu, powinni dać sobie wir.

Kluczowe szczegóły – Produkty w zestawie: Szampon do brody (250ml), balsam do brody (50g) i olejek do brody (50ml)

Sprawdź cenę w The Grooming Clinic

Back to top button