Najlepszy autor

Najlepszy masażer różdżkowy 2022: Najlepsze wibratory do potężnej i satysfakcjonującej stymulacji

Kto nie lubi dobrego masażu? To idealny sposób na odpoczynek. Jedynym problemem jest to, że jeśli nie jesteś milionerem, nie możesz codziennie korzystać z profesjonalnych masaży. Aby pokonać tę przeszkodę, posiadanie najlepszego masażera różdżkowego to świetny sposób, aby mieć pod ręką masaże, gdy tylko zapragniesz się rozpieszczać.

Masażery różdżkowe są fantastyczne do samodzielnego masażu lub wspólnego masażu z partnerem, a nawet mogą zapewnić bardzo skuteczną stymulację łechtaczki. Pierwszy masażer różdżkowy został wprowadzony na rynek ponad pięćdziesiąt lat temu w 1968 roku przez firmę Hitachi, pierwotnie wyprodukowany w celu łagodzenia napięcia i rozluźniania bolących mięśni. Chociaż nigdy nie były przeznaczone do użytku jako zabawki erotyczne, masażery różdżkowe są tak skuteczne, że często są polecane przez seksuologów, aby pomóc kobietom przezwyciężyć anorgazmię – to znaczy kobietom, które nie są w stanie osiągnąć orgazmu. Biorąc pod uwagę jego walory orgazmiczne, nic dziwnego, że wibrator z różdżką stał się znany jako „magiczna różdżka”.

Czytaj dalej, aby zapoznać się z naszym zestawieniem najlepszych masażerów różdżkowych dla potrzeb Twoich lub Twoich partnerów. Ale najpierw napisaliśmy krótki przewodnik po zakupach, aby odpowiedzieć na niektóre kluczowe pytania, które możesz mieć przed podjęciem decyzji.

CZYTAJ DALEJ: To najlepsze męskie zabawki erotyczne, które możesz teraz kupić

Jak wybrać najlepszy masażer różdżkowy?

Czego powinienem szukać w masażerze różdżkowym?

Aby dokonać właściwego dla siebie wyboru, warto zastanowić się, w jaki sposób zamierzasz z niego korzystać i jaki rodzaj stymulacji lubisz. Na przykład, jeśli wolisz bardziej precyzyjną stymulację łechtaczki, mniejsza zabawka może być dla Ciebie najlepsza. Z drugiej strony, jeśli lubisz stymulację wewnętrzną lub podwójną (to znaczy równoczesną stymulację łechtaczki i pochwy), wybierz taką, która ma przywiązanie, które to zapewnia. Masażery różdżkowe z przystawkami są również świetne dla początkujących zabawek erotycznych, więc możesz poświęcić czas na poznanie swoich upodobań i preferencji.

Planujesz używać go z partnerem? Wybierz taki, który możesz wykorzystać zarówno do masażu ciała, jak i stymulacji narządów płciowych. Jeśli podróżujesz bez partnera lub jesteś w związku na odległość, warto zainwestować w kontrolowany przez aplikację masażer różdżkowy, który można kontrolować na odległość, aby utrzymać iskrę przy życiu, gdy jesteś osobno.

Jeśli pakujesz swój przedmiot przyjemności do walizki, upewnij się, że ma zamek podróżny, aby nie zaczął losowo wibrować, co może być naprawdę krępujące. Jeśli chodzi o dyskrecję, warto zauważyć, że masażery różdżkowe mają zwykle większe silniki niż większość zabawek erotycznych. Oznacza to nie tylko, że wibracje są silniejsze i dlatego wiele osób je kocha, ale także, że rzadko milczą. Jeśli dyskrecja jest dla Ciebie ważna, najlepiej wybrać mniejszy model.

Jeśli jesteś niecierpliwy i nie chcesz martwić się o stan naładowania baterii lub nie chcesz, aby sesje masażu były przerywane brakiem zasilania, wybierz model, który można podłączyć do sieci. Oznacza to, że zawsze dobrze jest jechać i będzie trwać tak długo, jak tego chcesz.

Ile powinienem wydać?

Droższe modele zazwyczaj mają mocniejsze silniki i są wykonane z materiałów wyższej jakości. Ogólnie rzecz biorąc, tańsze zabawki erotyczne są zwykle zasilane bateriami lub mają słabsze silniki i mogą nie wytrzymać próby czasu. Na szczęście wymyśliliśmy dobry wybór masażerów różdżkowych renomowanych marek, które nie wymagają baterii.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z zabawkami erotycznymi, możesz znaleźć świetne produkty za mniej niż 50 funtów, które mogą być świetnym miejscem na rozpoczęcie. Jeśli regularnie korzystasz z zabawek erotycznych na różne sposoby, warto zainwestować w droższy, wysokiej jakości masażer różdżkowy.

CZYTAJ DALEJ: Rozszerz swoją kolekcję o te wysokiej jakości wibratory

Czy coś jeszcze powinienem rozważyć?

Dla tych, którzy lubią korzystać z zabawek pod prysznicem lub w wannie, wybierz produkt w pełni wodoodporny. A jeśli jesteś doświadczonym użytkownikiem, wybierz coś, co oferuje coś, czego nie oferuje Twoja obecna kolekcja zabawek erotycznych. Nie ma sensu mieć dwóch produktów, które zasadniczo robią to samo.

Najlepsze masażery różdżkowe do kupienia w 2022 r.

1. Lovehoney Ignite 20-funkcyjny mini wibrator różdżkowy: najbardziej dyskretna różdżka

Cena £: 30 zł | Kup teraz od Lovehoney

Mówią, że najlepsze rzeczy są w małych rozmiarach i jest to szczególnie prawdziwe w przypadku wibratora Mini Wand Ignite 20 Function firmy Lovehoney. Ten mini silikonowy wibrator z różdżką może nie być większy niż twój palec, ale ma dwadzieścia różnych wzorów przyjemności. Pomimo niewielkich rozmiarów jest niesamowicie potężny, co czyni go idealnym zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych użytkowników zabawek erotycznych.

Jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kosmetyczce, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca w bagażu, a nawet ma blokadę podróżną. Jest idealny dla tych, którzy preferują bardziej precyzyjną, bezpośrednią stymulację łechtaczki ze względu na mniejszy obszar wibracji.

Najważniejsze dane techniczne – Materiał: silikon; Idealny smar: Na bazie wody; Wodoodporny: podwodny; Ustawienia przyjemności: 3 prędkości i 17 wzorów; Wyróżniająca funkcja: Dyskretny rozmiar

Kup teraz od Lovehoney


2. Lovehoney Power Play 7 funkcji męskiej różdżki do masażu: najlepsza różdżka dla niego

Cena £: 42 zł | Kup teraz od Lovehoney

Masażery różdżkowe służą nie tylko do zapewniania doskonałej stymulacji łechtaczki. Ta 7-funkcyjna różdżka do masażu Power Play firmy Lovehoney została ukształtowana tak, aby zadowolić penisy. Z całą mocą ładowalnej różdżki na wyciągnięcie ręki, teksturowana silikonowa pętla może fachowo otulić trzon penisa, pozwalając Ci pogłaskać drogę do ekstazy. Dla przyjemniejszych doznań zaleca się stosowanie lubrykantu na bazie wody, który wzmocni doznania stymulujące. Posiada również blokadę podróżną i, podobnie jak wibrator Ignite powyżej, jest wystarczająco mały, aby zabrać go ze sobą w podróż.

Możesz użyć bardziej płaskiej strony lub zaokrąglonej główki różdżki, aby zbadać intymne masaże na innych obszarach ciała. Może być nawet używany do stymulacji łechtaczki. Jeśli jednak dzielisz zabawkę, upewnij się, że dobrze ją czyścisz między użyciami.

Najważniejsze dane techniczne – Materiał: silikon; Idealny smar: Na bazie wody; Wodoodporny: podwodny; Ustawienia przyjemności: 3 prędkości i 4 wzory; Wyróżniająca funkcja: Głowa do głaskania penisa

Kup teraz od Lovehoney


3. Satisfyer Double Wand-er: najlepsza różdżka dla miłośników technologii

Cena £: 67 zł | Kup teraz od Satisfyer

Double Wand-er marki Satisfyer jest wyposażony w dwie wymienne głowice: klasyczną, okrągłą nasadkę do masażu oraz nasadkę do stymulacji punktu G. Zapewnia potężne, głębokie, dudniące wibracje. Dzięki wodoodpornemu wykończeniu zabawka może być bezpiecznie używana w wodzie i jest łatwa do czyszczenia. Oferuje wszystkie zalety klasycznego masażera różdżkowego, a także kilka nowoczesnych usprawnień.

Można nim sterować za pomocą aplikacji lub używać ręcznie. W przypadku ręcznego użycia dostępnych jest dziesięć różnych wzorów i sześć poziomów intensywności. Ale w połączeniu z aplikacją istnieją nieskończone możliwości przyjemności. Możesz tworzyć własne wzory i zapisywać je, a nawet dostępna jest funkcja Remotyca, czyli archiwum erotycznych opowieści audio. Możesz wysłuchać opowieści i sprawić, by wibracja zareagowała i nasiliła się w kluczowych momentach narracji. Podczas słuchania możesz rozpalić swoją wyobraźnię, jednocześnie ciesząc się fizyczną stymulacją. Możesz nawet połączyć się z partnerem na odległość i poprosić go o przejęcie kontroli nad twoją zabawką. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku relacji na odległość lub jeśli jedno z was podróżuje i chcecie doświadczyć intymności z daleka.

Najważniejsze dane techniczne – Materiał: Plastik silikonowy i ABS; Idealny smar: Na bazie wody; Wodoodporny: Tak, IPX7; Ustawienia przyjemności: Używany ręcznie, 10 z 6 poziomami intensywności. Jeśli korzystasz z aplikacji, masz nieskończone możliwości przyjemności; Wyróżniająca funkcja: Funkcje kontrolowane przez aplikację

Kup teraz od Satisfyer


4. Koi: najbardziej zrównoważony masażer różdżkowy na świecie

Cena £: 90 zł | Kup teraz z Love Not War

Świadomość zrównoważonego rozwoju przenika, że ​​tak powiem, sektor przyjemności. Koi, najbardziej zrównoważony masażer różdżkowy na świecie, jest wykonany z materiałów bezpiecznych dla ciała, które nie kosztują ziemi. Dosłownie. Love Not War to wiodąca brytyjska firma zajmująca się wibratorami, która jest poświęcona ekologicznym orgazmom. Wprowadzili na rynek na początku 2021 roku i ograniczają użycie tworzyw sztucznych w swoich produktach, używając jednocześnie materiałów bezpiecznych dla ciała i ziemi. Używają tylko silikonu klasy FDA oraz poddają recyklingowi i ponownemu wykorzystaniu resztki materiałów. Używają również aluminium z recyklingu i ograniczają użycie plastiku, przy czym niewielka ilość plastiku, którego używają, jest poddawana recyklingowi w ich fabryce.

Jeśli szukasz wydłużonej głowy do stymulacji większej powierzchni, to Koi jest dla Ciebie. Ta drobna, ale potężna zabawka oferuje głębokie, dudniące wibracje. Dzięki czterem poziomom intensywności i siedmiu wzorom wibracji, w pełni wodoodporny Koi jest idealny do szybkiego przypływu miłości do samego siebie lub gdy robisz to powoli. Mimo niesamowicie mocnego silnika jest też zaskakująco cichy. Bateria jest kompatybilna z innymi produktami firmy, więc gdy posiadasz jednostkę bazową, możesz dokupić osobną głowicę, co daje dostęp do wielu zabawek w jednej. To znacznie zwiększa możliwości orgazmu przy jednoczesnym zmniejszeniu spożycia. Posiada również blokadę podróżną.

Najważniejsze dane techniczne – Materiał: Silikon i aluminium z recyklingu; Idealny smar: Na bazie wody; Wodoodporny: Tak, IPX6; Ustawienia przyjemności: 4 poziomy intensywności i 7 wzorów; Wyróżniająca funkcja: Drobne i przyjazne dla planety

Kup teraz z Love Not War


Venus O’Hara to znana na całym świecie sekspertka, która specjalizuje się w recenzjach zabawek erotycznych, projektowaniu produktów i edukacji użytkowników. Od 2013 roku przetestowała ponad 700 zabawek erotycznych i ma misję podnoszenia świadomości orgazmu. Kiedy nie pisze o zabawkach erotycznych ani ich nie projektuje, zwykle można ją znaleźć na niepościelonym łóżku, testując najnowsze nowinki dla dorosłych. Możesz śledzić Wenus na Świergot oraz Instagram.

Back to top button