Najlepszy autor

Najlepszy herbaciany kalendarz adwentowy 2022: ciesz się 24 świątecznymi naparami

Wszyscy uwielbiamy odliczać dni do Bożego Narodzenia, a codzienna ceremonia otwierania drzwi kalendarza adwentowego jest jednym z najbardziej zabawnych i świątecznych sposobów na zrobienie tego. Doskonałym uzupełnieniem lub alternatywą dla wersji nadziewanej czekoladą jest herbaciany kalendarz adwentowy, z najlepszymi zawierającymi intrygującą mieszankę znanych mieszanek i ciekawych naparów, których być może jeszcze nie próbowaliście.

Oprócz samych herbat kalendarze adwentowe z herbatą często zawierają dodatkowe smakołyki i smakołyki, którymi można się delektować przy filiżance. Oprócz tego ich radosne, kolorowe wzory sprawiają, że same mogą pełnić podwójną funkcję jako świąteczna dekoracja.

Jeśli masz całe mnóstwo osób, dla których będziesz potrzebować kalendarzy, koniecznie sprawdź nasze inne świetne podsumowania, w tym nasz najlepszy kalendarz adwentowy do piwa, kalendarz adwentowy do najlepszego ginu i najlepsze nietypowe kalendarze adwentowe. Jeśli jednak interesuje Cię wyłącznie zaparzenie świątecznej herbaty, przewijaj dalej i sprawdź naszą listę poniżej.

PRZECZYTAJ DALEJ: Nasze pełne zestawienie najlepszych dostępnych herbat


Najlepszy herbaciany kalendarz adwentowy: w skrócie


Najlepsze herbaciane kalendarze adwentowe do kupienia w 2022 roku

1. Kalendarz adwentowy Whittard Tea dla dwojga: Najlepszy ogólny kalendarz adwentowy herbaty

Cena £: 70 funtów | Kup teraz od Whittarda

Atutem tego kalendarza adwentowego jest jego wysokiej klasy opakowanie. Ozdobne, kolorowe i dobrze wykończone pudełko otwiera się, ukazując 24 wysuwane szuflady z etykietami, z których każda ma swój własny piękny świąteczny wzór. Wewnątrz każdej szuflady znajdują się cztery indywidualnie zapakowane torebki herbaty, w sumie 96 torebek herbaty rozmieszczonych w 24 odmianach.

Znany z wysokiej jakości herbat i naparów, ten starannie dobrany kalendarz firmy Whittard zawiera kilka klasyków, takich jak herbata śniadaniowa i Earl Grey, niecodzienne pozycje, takie jak zielona herbata z mango i bergamotki, a także zabawne mieszanki sezonowe w postaci herbaty Świątecznej oraz Świątecznego Śniadania. Ponadto, dodając trochę ekscytacji, strona internetowa Whittards obiecuje nieokreślony „dodatkowy mały prezent”, aby rozpocząć pracę po otwarciu kalendarza.

Kluczowe informacje – Liczba torebek z herbatą: 96; Odmiany zawarte: Napary czarne, zielone, ziołowe, owocowe, organiczne; Dodatki: TAk

Kup teraz od Whittarda


2. Kalendarz adwentowy herbaty John Lewis: Najlepszy budżetowy kalendarz adwentowy herbaty

Cena £: 23 £ | Kup teraz od Johna Lewisa

Kompaktowy, tani i wesoły kalendarz adwentowy z herbatą marki John Lewis to świetna opcja dla tych, którzy szukają fajnego wyboru herbat bez zbędnych dodatków. Mimo schludnego rozmiaru i powściągliwości, opakowanie tego kalendarza jest nadal estetyczne, z fioletową, kwiecistą warstwą zewnętrzną pokrywającą 24 unikalnie zaprojektowane drzwiczki filiżanek.

Herbaty w środku zostały wybrane z kolekcji Darvilles of Windsor powiązanej z tantiemami i obejmują śniadaniową i popołudniową czarną herbatę, Indian Spiced Chai, japońską herbatę wiśniową z płatkami kwiatów, opcje owocowe w postaci marakui, truskawek i kiwi oraz krwi napary pomarańczowe, a także napar z ciasteczek bożonarodzeniowych o słodkim smaku, by wymienić tylko kilka.

Kluczowe informacje – Liczba torebek z herbatą: 24; Odmiany zawarte: Czarny, zielony, chai, ziołowy, owocowy, napary, płatek kwiatu

Kup teraz od Johna Lewisa


3. Kalendarz adwentowy miłośników herbaty Fortnum i Mason: Najlepszy kalendarz adwentowy dla miłośników herbaty

Cena £: 25 funtów | Kup teraz od Fortnum i Mason

Znany od wielu lat jako „sklep spożywczy królowej”, rodowód Fortnum i Masona jest taki, że jego londyńskie lokalizacje same w sobie stały się atrakcjami turystycznymi. Chociaż jest dostawcą szerokiej gamy towarów wysokiej jakości, jej główną specjalizacją jest herbata, więc nie jest wielką niespodzianką, że stworzyła stylowy herbaciany kalendarz adwentowy pełen jakości i różnorodności.

Ten kalendarz adwentowy w luksusowej czerwieni, zieleni i złocie wprowadzi elegancki świąteczny „pop” do Twojej kuchni i salonu, a herbata w środku zapewni ciepłą, ożywiającą ucztę o każdej porze dnia. W tym kalendarzu znajdują się różne przyciągające wzrok herbaty i napary, wśród których wyróżnia się klasyczna mieszanka Fortnum & Mason Royal, mieszanka Genmaicha na bazie brązowego ryżu i zielonej herbaty oraz jałowiec i herbata Gin and Tonic z naparami roślinnymi.

Kluczowe informacje – Liczba torebek z herbatą: 24; Odmiany zawarte: Czarny, oolong, zielony, genmaicha, chai, owocowy, ziołowy, napar

Kup teraz w Fortnum & Mason


4. Pukka Days of Joy Ziołowy kalendarz adwentowy: Najlepszy kalendarz adwentowy z herbatą ziołową

Cena £: 10 funtów | Kup teraz z Amazon

Niektórzy miłośnicy herbaty nie lubią nic więcej niż mocna, czarna herbata, podczas gdy inni wolą delikatniejszą, ziołową stronę rzeczy. Dla osób pijących herbatę z rumianku, kopru włoskiego lub kurkumy Pukka to prawdopodobnie nazwa, którą znają równie dobrze jak oni. Dobrze wyceniona i zróżnicowana herbata ziołowa Pukka z kalendarza adwentowego oferuje to, co najlepsze z asortymentu marki, w tym smaczną herbatę z lukrecji i kardamonu, mocną ofertę imbiru oraz klasykę, taką jak Earl Grey, mieszanka śniadaniowa i Matcha.

Wszystko to zamknięte jest w odświętnie zaprojektowanym, czerwonym rozkładanym kalendarzu, idealnym do powieszenia na ścianie. Opakowania Pukka są nie tylko świąteczne, ale także przyjazne dla środowiska, a wszystko, od opakowania zewnętrznego po sznurek do maczania i kompostowalne torebki herbaty, w pełni nadaje się do recyklingu lub biodegradacji.

Kluczowe informacje – Liczba torebek z herbatą: 24; Odmiany zawarte: Ziołowy, zielony, matcha, czarny, owocowy

Back to top button