Aktualności

Target Deal Days trwa od 11 do 13 lipca

Teraz to Amazonka potwierdził daty Prime Day 2022 — w tym roku odbędzie się on 12 i 13 lipca — inni sprzedawcy idą w ich ślady i ogłaszają, kiedy organizują konkurencyjne letnie wyprzedaże. Niedługo po ogłoszeniu Amazona, Cel podzielił się, że jego wydarzenie Deal Days 2022 odbywa się od 11 do 13 lipca, zaczynając jeden dzień przed Prime Day i kończąc w tym samym czasie. W przeciwieństwie do Prime Day, który jest otwarty tylko dla członków Prime, każdy może kupować wyprzedaże Target. Jednakże, jeśli jesteś Okrąg docelowy członek i użyj Docelowa czerwona kartka aby robić zakupy, otrzymasz dodatkowe 5% zniżki na zakupy podczas Dni Deal, co jest dostępne dla posiadaczy RedCard przez cały rok.

A kupujący nie muszą czekać do lipca, aby zaoszczędzić w Target. Każdego dnia do 11 lipca Target będzie prowadził codzienną ofertę dnia zarówno w swojej aplikacji, jak i na stronie internetowej. Na przykład 17 czerwca firma Target zaoferowała 40% zniżki na wybór Przedmioty Vera Bradley i Coleman.

Aby dać Ci wyobrażenie o tym, co nadejdzie podczas Target Deal Days 2022, zebraliśmy to, co do tej pory wiemy o wydarzeniu i jak skorzystać z najlepszych wyprzedaży i ofert. Będziemy Cię informować, gdy dowiemy się więcej w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Czego można się spodziewać podczas Target Deal Days 2022

Podczas Target Deal Days sprzedawca powiedział, że będziesz w stanie zaoszczędzić nawet 70 USD Jabłko produkty i rabaty na produkty różnych marek, w tym marki należące do grupy docelowej, takie jak Szczyt, Dobry i zbieraj oraz Próg. Kupujący znajdą oferty w różnych kategoriach, w tym:

  • Do 50% zniżki na wybrane najlepsze technologie i słuchawki
  • 50% zniżki na wybrane ubrania i dodatki dla rodziny
  • Do 50% zniżki na setki zabawek
  • Do 40% zniżki na sprzęt AGD
  • Do 35% zniżki na produkty do pielęgnacji podłóg
  • Do 30% zniżki na artykuły domowe
  • 25% zniżki na piękno

Target oferuje również garść promocji podczas Dni Transakcji. Gdy kupujący wydadzą na przykład 50 USD na jedzenie i napoje, otrzymają kartę podarunkową Target 10 USD z usługami realizacji tego samego dnia, takimi jak Podjechać, Odbiór zamówienia i dostawy tego samego dnia z Wysyłka. Te usługi realizacji tego samego dnia są dostępne dla wszystkich zamówień w Dniach Transakcji — możesz robić zakupy online i otrzymać swoje produkty w ciągu kilku godzin. Dodatkowo kupujący mogą uzyskać dodatkowe 5% zniżki Docelowe karty podarunkowe do 500 $ podczas Dni Oferty.

Co warto wiedzieć o Target Deal Days i innych alternatywnych wyprzedażach Prime Day

Kiedy odbywa się Amazon Prime Day, detaliści lubią Cel, Walmart, Najlepsza oferta, Lowe’a i więcej konkurujących sprzedaży hostów „aby spróbować odprowadzić wiele emocji i ruchu”, powiedział nam wcześniej Joseph Hansen, założyciel i dyrektor generalny agencji marketingowej Buy Box Experts. W rzeczywistości Hansen powiedział, że ta konkurująca sprzedaż stała się „napędem”, z którym Amazon musi teraz zmierzyć się w okresie zakupów, w którym zwykle dominuje. Dodał, że alternatywna sprzedaż Prime Day przez detalistów jest jeszcze większa w 2022 r. w porównaniu z latami ubiegłymi, zarówno pod względem ich wielkości, jak i ogólnej obecności w powierzchni handlowej. Kupujący są również bardziej niż kiedykolwiek świadomi sprzedaży konkurencji, powiedzieli nam eksperci — według DetalMeNot19% Amerykanów planuje robić zakupy w innych sklepach w Prime Day i zamierza wydać średnio 155 USD.

Target wcześniej prowadził jednodniowe wyprzedaże, aby konkurować z Prime Day, ale w 2019 roku oficjalnie uruchomił Deal Days. W tamtym czasie impreza trwała dwa dni, podobnie jak w 2020 r. Ale w 2021 r. Target rozszerzył Dni Transakcji na trzy dni. Deal Days po raz kolejny obejmuje trzy dni w 2022 roku — zaczyna się dzień przed Prime Day i kończy o tej samej godzinie. Inni sprzedawcy detaliczni jeszcze nie ogłosili swoich alternatywnych wyprzedaży Prime Day, ale poinformujemy Cię, gdy dowiemy się więcej.

Docelowy krąg a docelowa czerwona kartka

Podczas gdy Target Deal Days jest otwarte dla wszystkich, Target oferuje dwa programy, które mogą pomóc Ci jeszcze bardziej oszczędzać i zdobywać nagrody podczas wydarzenia, a także przez cały rok.

Okrąg docelowy to darmowy program lojalnościowy, który oferuje członkom nagrody i inne korzyści. Członkowie zarabiają 1% zarobków Target Circle za każdym razem, gdy dokonają kwalifikującego się zakupu w sklepach lub online (bez Target RedCard). Możesz gromadzić zarobki w czasie i ostatecznie wykorzystać je do zakupu Target. Członkowie Target Circle otrzymują również dostęp do specjalnych zniżek i mogą otrzymać 5% zniżki na pojedynczy zakup na urodziny. Członkowie mogą uczestniczyć w Program darowizn społeczności Target, także. Członkowie mogą zdobywać i oddawać głosy, aby pomóc wskazać, gdzie Target przekazuje darowizny na rzecz wybranych organizacji non-profit.

Docelowa czerwona kartka jest karta sklepowa które mogą być użyte tylko w Celu. Docelowa karta debetowa, docelowa karta kredytowa i docelowa karta Mastercard są uważane za karty RedCard (chociaż możesz używać karty Target Mastercard u dowolnego sprzedawcy, który akceptuje kartę Mastercard). Wszystkie zapewniają dostęp do tych samych korzyści, w tym 5% zniżki na kwalifikujące się zakupy, bezpłatną standardową wysyłkę większości produktów, bezpłatną 2-dniową wysyłkę kwalifikujących się produktów oraz dodatkowe 30 dni na zwrot zakupów wykraczających poza standardową 90-dniową politykę zwrotów . Jeśli jesteś również członkiem Target Circle, możesz połączyć swoją RedCard ze swoim kontem, aby skorzystać z bonusów oferowanych w ramach programu nagród. Możesz dowiedzieć się więcej o Docelowa czerwona kartka od naszych przyjaciół z CNBC.

Back to top button