Aktualności

System Wi-Fi Google Nest Mesh spadł do najniższej ceny w historii

Obecnie niektóre z naszych ulubionych produktów inteligentnego domu Google Nest są do najniższych cen zawsze.

Umowy są częścią większej sprzedaży produktów Google u kilku sprzedawców. Oprócz linii produktów inteligentnego domu Nest, możesz znaleźć zniżki na telefony, urządzenia do przesyłania strumieniowego i audio. Poniżej przedstawiamy nasze ulubione oferty wyprzedaży, w tym jeden z naszych ulubionych systemów Wi-Fi — aby mieć pewność, że otrzymasz dobrą ofertę, korzystamy z narzędzi do śledzenia cen, takich jak WielbłądWielbłądWielbłąd.

Ten router Wi-Fi jest podstawą jednego z naszych ulubionych systemów Wi-Fi typu mesh. Może zapewnić łączność na obszarze 2200 stóp kwadratowych, mówi Google — jeśli chcesz mieć więcej sieci, możesz dodać więcej routerów Nest lub Zwrotnica, które pełnią funkcję inteligentnych głośników, które umożliwiają sterowanie głosowe. Google twierdzi, że router może podłączyć do 200 urządzeń i jednocześnie przesyłać strumieniowo wiele filmów w rozdzielczości 4K.

Google twierdzi, że Pixel Buds może łączyć się z urządzeniami z Androidem za pomocą “jednego dotknięcia” i może łączyć się z urządzeniami iOS za pomocą zwykłej łączności Bluetooth. Pąki zapewniają do 5 godzin słuchania i 2,5 godziny rozmowy na jednym ładowaniu. Dołączony futerał ładujący może pomieścić baterię do 24 godzin słuchania i 12 godzin rozmów, według Google. Pąki występują zarówno w kolorze białym, jak i ciemnej oliwki.

Back to top button