Aktualności

Nowe i godne uwagi z Peloton, Made In i Parade

Zimowe burze uderzające w kilka północno-wschodnich stanów w zeszły weekend i jeszcze więcej alarmów burzowych rozciągających się od Kolorado do Michigan w tym tygodniu, ludzie szukają sposobów na zachowanie zdrowych zmysłów, gdy tkwią w środku. Od gier komputerowych po rzeczywistość wirtualną, gry cieszyły się dużą popularnością podczas pandemii, z dużymi przejęciami i premierami ogłoszonymi już w tym roku. Sony powiedziało, że będzie w poniedziałek kupowanie Bungie, twórca gier wideo stojący za strzelankami dla wielu graczy, takimi jak Destiny i Halo, za 3,6 miliarda dolarów. Ten ruch ma miejsce zaledwie kilka tygodni po zawarciu przez Microsoft transakcji o wartości 69 miliardów dolarów dla Activision Blizzard i Take-Two Przejęcie Zyngi za 13 miliardów dolarów w styczniu. A przebojowa gra logiczna Wordle, która zyskała ogromną popularność na początku 2022 roku, została właśnie zakupiona przez New York Times za „niską siódemkę”. Wordle będzie dostępny do gry obok słynnej krzyżówki Timesa i Spelling Bee — i chociaż Times mówi, że będzie „początkowo pozostają wolne”, nie jest jasne, czy i kiedy firma umieści Wordle za swoim paywallem.

POMIŃ NAPRZÓD Wyprzedaże i oferty

Teraz, gdy mamy luty, być może szukasz prezentów walentynkowych, które możesz podarować swojej drugiej połowie, przyjaciołom lub rodzinie. W Select opracowaliśmy do tej pory kilka przewodników po prezentach, które pomogą Ci rozpocząć wyszukiwanie prezentów związanych z biżuterią, kwiatami i nie tylko. Poniżej wymieniliśmy również kilka godnych uwagi nowości, aby zainspirować.

Peloton dodaje do swoich akcesoriów fitness do noszenia z nowo wprowadzonym paskiem do pomiaru tętna, paskiem Bluetooth o wartości 90 USD, przeznaczonym do noszenia na przedramieniu. Opaska może łączyć się przez Bluetooth ze wszystkimi produktami Peloton – w tym ze wszystkimi modelami rowerów i bieżników – i posiada diody LED, które pozwalają zidentyfikować strefę tętna podczas treningu. Według firmy zapewnia również akumulator o żywotności do 10 godzin.

Opaska do pomiaru tętna jest oferowana w dwóch rozmiarach — małym i dużym — w zależności od obwodu przedramienia i może służyć jako alternatywa dla istniejącego paska na klatkę piersiową Peloton do monitorowania tętna, którego cena detaliczna na jego stronie wynosi 49 USD.

Marka naczyń kuchennych Made In zadebiutowała ze swoim pierwszym holenderskim piekarnikiem. Ta francuska podstawa kuchenna ma pojemność 5,5 litra i jest wykonana z emaliowanego żeliwa, aby zapewnić utrzymanie ciepła i trwałość, zgodnie z marką. Obecnie jest dostępny w wersji Limited Edition Navy Blue z czarnym emaliowanym wnętrzem i mosiężną gałką. Made In mówi, że holenderski piekarnik jest kompatybilny z indukcją i bezpieczny w piekarniku do 475 stopni Fahrenheita.

W sam raz na Walentynki, limitowana kolekcja Winterbloom firmy Parade, pierwsza w tym roku współpraca marki z firmą BRRCH Floral, która projektuje kwiaty, obejmuje szereg dopasowanych kompletów bielizny i body z unikalnymi i żywymi motywami kwiatowymi, zgodnie z marką. Kolekcja zawiera popularne fasony i tkaniny Parade — w tym Silky Mesh, Universal i SuperSoft — z nadrukiem Techno Bloom, stworzonym przez projektantkę kwiatową BRRCH Brittany Asch. Podczas gdy braletki, body, szorty i nie tylko z kolekcji można kupić indywidualnie, marka oferuje również kilka zestawów pasujących do kompletów.

Trwające wyprzedaże na zakupy w tym tygodniu

Poniżej podsumowaliśmy niektóre bieżące sprzedaże marek, o których naszym zdaniem powinieneś wiedzieć.

 • Sur La Table oferuje do 50 procent zniżki na wybrane naczynia kuchenne.
 • Kacper oferuje do 40 procent zniżki na wybrane materace i poduszki podczas wyprzedaży półrocznej przed snem.
 • Madewell oferuje dodatkowe 20% zniżki na produkty z kodem FLASH do 7 lutego.
 • Kupkup kochanie oferuje 25% zniżki na huśtawki, bramkarzy i bujaki Fisher Price do 28 lutego.
 • Domowy magazyn oferuje 25 procent zniżki na rozwiązania do przechowywania i organizowania podczas zimowej imprezy magazynowej do 27 lutego.
 • Kate Spade oferuje 22 procent zniżki na style z kodem LNY22 do 3 lutego.
 • 1-800-Kwiaty bierze 20 procent zniżki na walentynkowe kwiaty, prezenty i nie tylko z kodem VDAYSAVE do 9 lutego.
 • Stęskniony za krajem oferuje do 20 procent zniżki na świece podczas walentynkowej wyprzedaży.
 • W&P oferuje 20 procent zniżki na kolekcję Porter do 7 lutego.
 • Saatwa oferuje 10% zniżki na całą witrynę i 15% zniżki na zamówienia powyżej 2500 USD. Wyprzedaż kończy się dzisiaj.
 • Bar mleczny oferuje bezpłatną wysyłkę zamówień o wartości 75 USD i większych do 14 lutego.
Back to top button