Aktualności

Menu smacznych, zdrowych posiłków Factor pomogło mi uregulować jedzenie

Usługa dostarczania posiłków firmy Factor pomogła mi w tym roku schudnąć i jestem teraz przekonana, że ​​jest to dla mnie najlepsza usługa dostarczania posiłków — poza tym naprawdę doceniłam te zestawy do dostarczania posiłków oraz to, jak bardzo mogą uprościć i poprawić samopoczucie.

Nie jestem dumny z tego, że mogę to przyznać, ale tak naprawdę nie umiem gotować. Mogę zrobić kilka prostych potraw, ale moja kuchnia w Nowym Jorku skomplikowałaby gotowanie nawet doświadczonemu szefowi kuchni. I dlatego uciekłem się do zamawiania o wiele więcej niż powinienem – nawyk, który nie jest ani zdrowy, ani ekonomiczny.

Schudłem pięć funtów, odkąd zacząłem korzystać z usługi dostarczania posiłków Factor — posiłki w kuchence mikrofalowej rozgrzewają się około dwóch minut.Dzięki uprzejmości Justina Redmana

Nigdy nie brałem pod uwagę zestawów posiłków przed przeczytaniem naszego przewodnika po usługach dostarczania zestawów posiłków, w którym dowiedziałem się o usługach dostarczanych przedgotowany posiłki. Wcześniej myślałem, że wszystkie zestawy zawierają tylko porcje składników — więc nadal musiałeś gotować samodzielnie, płacąc premię. Czułem, że gotowe zestawy mają znacznie większą wartość, zwłaszcza że są bardziej nastawione na odżywianie niż większość tego, co znajdziesz w mrożonej części supermarketu.

Kiedy wśród naszych rekomendacji znalazłem zestawy posiłków Factor, postanowiłem je wypróbować. Ponieważ oferowali dużą zniżkę na kilka pierwszych pudełek (obecnie oferują łączną obniżkę o 90 USD na pierwsze trzy pudełka), wydawało się, że warto spróbować. Okazuje się, że tak bardzo podobały mi się posiłki, że polecam je nawet w pełnej cenie. Schłodzone (nie zamrożone) posiłki przygotowywane przez szefa kuchni były smaczne, pożywne i łatwe w przygotowaniu — gotuje się je już po kilku minutach w kuchence mikrofalowej.

Przy pierwszym zakupie subskrypcji możesz wybierać między opcjami Chef’s Choice, Keto, Calorie Smart oraz Vegan i Veggie. Następnie wybierasz, ile posiłków tygodniowo chcesz, od czterech do 18 posiłków w pudełku — im więcej kupisz, tym niższy koszt za posiłek.

  1. Cztery posiłki tygodniowo kosztują 15 USD za posiłek (po zakończeniu początkowej zniżki)
  2. Podczas gdy 18 posiłków tygodniowo kosztuje 11 USD za posiłek

Po skonfigurowaniu abonamentu możesz wybierać posiłki z tygodniowego menu do tygodnia przed wysyłką. Niektóre z moich osobistych faworytów to Green Chile Chicken i Pork Shepherd’s Pie.

Każda opcja menu zawiera listę składników, typowych alergenów i faktów żywieniowych, dzięki czemu możesz wybrać posiłki, które działają zgodnie z ograniczeniami żywieniowymi lub planami żywieniowymi. Po otrzymaniu pudełka świeże posiłki można przechowywać w lodówce do tygodnia (lub dłużej w zamrażarce), a gotowanie w kuchence mikrofalowej zajmuje dwie minuty.

Factor uratował mi życie. Jedzenie jest łatwe i szybkie w przygotowaniu, ale pomogło mi też uregulować odżywianie. Właściwie straciłem około pięciu funtów po kilku miesiącach stosowania planu bez drastycznej zmiany rutyny treningowej lub stylu życia w inny sposób. A posiłki są na tyle sycące, że nie czuję się na diecie — jeśli już, to jedzenie, które teraz jem, jest smaczniejsze i świeższe niż to, co jadłem wcześniej.

W kilka tygodni będzie jeden posiłek, który będzie trochę śmierdzący, ale ponieważ poznałem więcej opcji menu, mogę wybrać swoje ulubione, gdy będą przechodzić przez menu w danym tygodniu. Jeśli masz alergię na orzechy drzewne, tak jak ja, twoje opcje są nieco bardziej ograniczone — używają orzechów drzewnych w wielu posiłkach, nawet w tych, których nie spodziewasz się, jak kremowy kurczak z parmezanem. Nadal jestem w stanie co tydzień napełniać moje pudełko, ale zdecydowanie powinieneś sprawdzić składniki każdego posiłku, jeśli masz alergię.

Inne zestawy do dostarczania posiłków do rozważenia

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zestawu, który jest bardziej wrażliwy na ograniczenia dietetyczne, czy też takiego, w którym faktycznie gotujesz, oto kilka zalecanych przez Select opcji z naszego przewodnika po zestawach do dostarczania posiłków.

Zestawy do dostarczania posiłków BistroMD

BistroMD ma listę ponad 150 posiłków, z których możesz wybrać, aby stworzyć swój plan — oferują programy Signature, bezglutenowe, zdrowe dla serca, dla diabetyków i menopauzy. Za dodatkową opłatą możesz również dodać program EATS (Niezbędne i Smaczne Przekąski) na zdrowe przekąski. Plan jest bardziej dostosowany do potrzeb żywieniowych jednej osoby, więc karmienie wielu osób może stanowić problem. Ale ponieważ plan jest „opracowany przez lekarza” i „bardziej terapeutyczny niż większość innych firm”, powiedziała Lisa Moskovitz, zarejestrowana dietetyczka i dyrektor generalna NY Nutrition Group w naszym przewodniku po zestawach posiłków może zadziałać w przypadku osób z określonymi ograniczeniami dietetycznymi.

Zestawy do dostawy posiłków z niebieskim fartuchem

Niebieski fartuch przypomina bardziej tradycyjny zestaw do dostarczania posiłków. Otrzymujesz porcje składników i sam gotujesz. Ben Leonard, szef kuchni z internetową platformą lekcji gotowania Homemade, powiedział nam, że początkujący szefowie kuchni mogą używać tego zestawu, aby „uczyć się od początku i doskonalić swoje podstawowe umiejętności” w naszym przewodniku po zestawach posiłków. Otrzymasz tylko dwa do czterech przepisów tygodniowo, ale każdy przepis daje od dwóch do czterech porcji, w zależności od planu. Możesz wybrać pomiędzy planem Signature, planem wegetariańskim i planem Wellness.

Back to top button